,,žijeme pro lásku"

Květen 2009

22.5.2009

22. května 2009 v 12:11 | lowes
Pátečeek...Pršelo ale je sluniii...Tagže pohodka day..!!!Juchůů!!!Co wy?Jag se wede??Miluju moeho Lukihoo!!Nejfííííc on the world!!!!But I hate school!!!Omg!!!Doháním známky tagže fofryyy....Pisajtece wy!!!Pááááčko!!!

První láska je forever!!!! :-*

5. května 2009 v 19:57 | lowes |  deníček zraněnejch srdíček...ach,ta láska!!!
Projde si tím každej.První zamilovanost.První zkušenosti.A pak první opravdová zamilovanost.Bez vyjímky každej.I kdyby by to mělo být jedinkrát v životě...Jakub a Simona v mém příběhu také..Ovšem pro každého z nich je první láska jiná...


Simona vyjde z domu.Něco potřebuje po matce.Sotva vyjde ze dveří,potká nějákého muže.Krátké vlasy,modré triko,ryfle.Usměvavý.Nelíbí se jí,ale sympaták.Pozdravila..Otcův kolega mu jen něco pomohl vyložit...Jmenuje se Jakub,jak zaslechla u otce.
O dva týdny později šel otec Simony tradičně po fotbale s kolegama na pivo.Její máti za nimi na chvíli šla také.Vzala i Simonu.Byl tam otec s jeho kamarády které znala.A také Jakub.Všichni se vesele bavila.Jakub seděl naproti ní.Spolu moc nekomunikovali.Ale pořád po sobě pokukovali.Nemohla z jeho nádherných zelených očí.A taky se celkem hezky smál.Jednou se jí letmo dotkl.Byla z toho mimo.Hodně se jí líbil.Byl zábavný...Večer.Třeba jít domů.Rozloučili se.Ještě večer před spaním jsem viděla ty jeho kukadla.Přála jsem si ho zase brzy potkat.
Uběhl měsíc.Na Jakuba jsem zapoměla.Z pochopitelných důvodů,měla jsem svého Filipa.Už 5 měsíců.Přestává mě ten vztah bavit.Sotva mi dá pusu.Bere mě spíš jen jako kamarádku.Vykecá se a jde domů..Jenže jsem ho chtěla.
Jeden den se otec zapoměl v hospě.Dovedli ho 3 kámoši.Mezi nimi i Jakub.Všichni jsme si chvíli povídali.Zase ten jeho pohled...
I druhý den otec nedošel.Psala jsem mu.Z cizího čísla mi došla odpoved:ZA CHVILI JSEM DOMA.DOVEDU HO.Dovedl ho Jakub.Měla jsem radost.Jakmile odešel začli jsme si smskovat.a další den jsme pokračovali.Opět mi dovedl tátu.Domluvili jsme si schůzku (rande).Bože,jak já byla nervozní!!!
Šla jsem na místo setkání.Nervozitou jsem se třepala.Už ho vidím!!!Sekne mu to.Procházeli jsme se.Nervozita ze mně rychle opadla.Naštěstí jsme si měli stále o čem povídat.Potom mě pozval na colu.Kecali jsme a kecali...Odprovodil mě skoro až domů.Začli sme si zase psát.Měla jsem jasno:Jsem do něj zamilovaná!!!
Psali jsme si celý večer i další den.To byla sobota.Řekla jsem mu o Filipovi.Přesto jsme si psali dál.A ten večer jsme se dali dohromady.Byla jsem štastná!!!
Další den jsme se sešli.Bylo to super.Ale nedal mi ani pusu-dokud se nerozejdu s Filipem.Lítala jsem v tom.I přes týden jsme se scházeli a pořád si psali.Něco tag silného jsem ještě nikd y v životě nezažila.Poprvé jsem se opravdu zamilovala..Kuba byl pro mně v mých očích dokonalý.Prostě první zamilovanost,člověk to bere na celý život...Navíc m,i bylo 15,pubertačka.Mu bylo 21 a měl za sebou rozchod po 4 letech.Hodně mu ublížila.Věřila jsem,že nám dvěma to vydrží.Začly prázdniny.Byli jsme spolu už měsíc.Často jsme se vídali,zažila jsem s ním své poprvé,taky první hádky...Ale byl to ON!!!Pan pravý.Neuměla jsem si už bez něj předstvit život.Mé city k němu byly tak silné,že to prostě nejde popsat.Lítala jsem v oblacích.Udělala bych pro něj nemožné.MILOVALA JSEM HO.Měl celé mé srdce.
Jenže jak už to na světě chodí,lidé se rozcházejí.Nějak to zničeho nic začlo skřípat i u nás a my se také rozešli.Nechápala jsem proč.Byli jsme spolu přesně 2 měsíce.2 ubohé měsíce a já myslela že snad umírám.Skončil mi vztah.Přestalo pro mně vše existovat.Byla jsem jako mrtvá..Pořád jsem měla mobil u sebe,psala mu a pořád (marně) doufala,že mi odepíše.Chodila od okna k oknu a doufala,že se objeví.Konec prázdnin.A on nic.
A pak,zhruba po měsíci......Bože!!!Stojím na fotbale a koukám na hřiště.Otočím se.Míří sem i čtveřice kluků.Z dálky jsem hned poznala mého Kubíka.Jupííí!!!Roztřepala jsem se.Ztuhly mi nohy.Stál u nás.Kecali jsme spolu!Pak se i usmál!!!!Šli jsme všichni na pivko.Seděl naproti mně.Byla jsem štastná...
Ještě asi 2x jsme se spolu viděli,spolu uletěli...Ale už se ke mně nevrátil..:-(Bylo to už slouho a já do něj byla pořád bezmocně zamilovaná.Tolik probrečených dní a nocí,tolik zklamaných nadějí,plno snů a představ...Zůstala jsem jen u toho snění.On byl někdo.Můj Jakub.Poznávala jsem se se spoustou nových kluků,plno jich mě chtělo,ale já nic.Nešlo to.Mé srdce patřilo někomu úplně jinému...
Po půl roce jsem přecejen vklouzla do nového vztahu.Jmenoval se Petr.Seznámila nás kamarádka.Šikovný veselý kluk.Ze začátku jsem měla v hlavě púořád Kubu ale pomalu to ustupovalo.Petr byl úplně jiný.První,který mě opravdu miloval a dokázal mi to dát najevo.Dostal mně.i když jsem ho nemilovala tak intenzivně jako kdysi Kubu.Na Jakuba jsem často vzpomínala.Ale měla jsem už svého Pétu.Čas ubíhal a blížily se o5 velké prázdniny.Měla jsem nastoupit na brigádu do firmy,kde otec pracuje (a také Jakub).Asi měsíc předtím nám s Petrem začla nějáká krizovka.A navíc jsem si po dlouhé době psala s Kubou..
Brigáda začla.Hne dprvní ráno jsem kubu uviděla.Zachvěla jsem se.Byl to zvláštní pocit.Vzrušující.Byla jsem ráda,že ho vidím.Bavili jsme se,chodili spolu domů i na pivo.Během toho jsme s Petrem pořád nějak zachranovali náš vztah,ale koncem července stejně skončil.nepochopitelně...Brzo na to jsem si začla něco s Kubou.opět.Kutil do mně...Ale mě to táhlo k němu i k Petrovi.On mě chtěl zpátky.Měla jsem zmatek...Jakub o mně projevil takovy zajem jako ještě nikdy nikdo.I když jsem řekla že bubu s Petou stejně se nedal.A vyhrál.Takže vztah s půetrem skončil po 8 měsících.Smutné.Ale nový začal.
Musím uznat,že tentokrát se do mě kubík vážně zamiloval.To já ze začátku byla odtažitá a bránila se lásce k němu.Měla jsem strach.Ten rozchod pořád bolel.A měla jsem strach že mě znovu nechá..Nenechal.jsme spolu už skoro 9 měsíců.Často se třeba hádáme,ale miluji ho a vím,že i on mně.Jsem štastná,protože on je má největší láska v životě.A doufám,že už i zůstane.
Nicméně něco jsem už pochopila...Musím říct,že když jsme se s kubou poprvé rozešli,strašně mě to změnilo.Už nikdy nechci být tak slepá a naivní!!!Nikdy mě nic tolik nesložilo jako ten rozchod....Ale taky už chápu jeho důvod...I on měl za sebou první lásku.Čtyřletou.První opravdovou.A kurevsky se zklamal.A stejně jako mně dodnes bolí to,že on opustil mně,ho bolí to,jak ona opustila jeho.Jsme spolu,jsme zamilovaní a jsme tu jeden pro druhého.Oba si neseme nějáké zkušenosti a nějáké bolísky.S tím žijeme.On má ránu na srdci a kvůli ni mi nedokáže duvěřovat,i když já mu nic neprovedla.To mě bolí.Ale asi se s tím budu muset smířit.
Nicméně chci,abys věděl,miláčku,že at se dějě cokoliv jsem tu navždy jen pro tebe!!!Miluji tě takového jaký jsi a omlouvám se za své chyby.Děkuji bohu,že mi tě dal.Miluji tě víc než svůj život a milovat nepřestanu.Podruhé už bych to nedala,kdybych tě ztratila.Děkuji za vše.Díky tobě vím,co znamená milovat....Navždy tvoje Bobina!!!!

5.5.2009

5. května 2009 v 19:03 | lowes
Ajoooj!!!
Tag sem tu po upec loooog time-.....Sem si zase přišla vylít srdíčko....No jo nudááá...A nějáká depka....Jakože žiju pořád stejně.Můj miminoušek roste.Kopká.Upe mi dělá radost.Já sem tag štastná,že ho má!!!Být těhotná je upe drsnej pocit.Nevyměnila bych to za nic na světě....
Jinak život je fakt pakáž.Někdy bych se vrátila do dětských let a tam zůstala....
Luki!!?! :-* Milujuuuu.!!!
A jak žijete wy?Se blíží prázky....Waw se budu stěhovat...Pořádně eče nwm kde:D:D