,,žijeme pro lásku"

Únor 2009

Malinečko dalších...

23. února 2009 v 17:07 | lowes |  PLoUžáČKy-doporučuji
1, Jayk 3M - Malá prodavačka
2, 4life - Pro mě jsi
3, Andrea Bocelli - Vivo Per Lei-Ich Lebe Romanza
4, *SPECIAL TIP: http://www.youtube.com/watch?v=8wTlureUMP8 -hey ta je z titaniku a je plostě božííííííí!!!!

23.2.2009

23. února 2009 v 16:59 | lowes
Ahoooj!
Hej upec nejdříve vám ci poděkovat že i přesto,že sem ted mocko nechodim,tak pořád sem chodíte vy,čtete a přidáváte komentáře.
Kura ted mam nejake drsneee obdobi.Sem upe v prdeli ale zároven i strašlivě štastná,předevšim díky 1,5 človíčkovi,vid lásko??Lidičky láska je strašlivoučky těžká,ale nááááádherna.Nikdy bez tebe neci žít miláčičku!!!Lavinkuji tě celičkým svým srdíčkem,neumím si bez tebe představit jedinou vteřinku svýho života.Děkuji že jsi a děkuji za všecinečko co děláš....

5.2.

5. února 2009 v 20:20 | lowes
achoooj!už jsem zase dlooouho nepisala co?hmm ani dlouho nebudu.myslím že je konec tohodle blogu.nestíhám,už sem vůbec nechodím.Raz za čas sem možná něco přihodím,ale nebude to tag jako dřív.
Pořád sem sem psala nejrůznější věci o lásce.Lidi ona ma fakt milion podob ale až příjde ta pravá tak ji zaručeně poznáte!!!A bude mnohem jinčí než všechny ty ostatní.Já ji poslední měsíce prožívám,čím dál více do ní padám a za nic na světě bych to nevyměnila.Mám super chlapa co vi co od života chce,jsem s nim brutálně štastná a ví jak holku štastnou udělat.Děkuji ti lásko.MILUJI TĚ!!!A přeju to upe všem lidičkkám,jen krásnou štastnou lásku,pak je ten život překrásnej a člověka baví i se všema problémama.

Hodně štěstí přeje vaše lowes!!!