,,žijeme pro lásku"

Listopad 2008

Další čupr ploužáčky :-*

24. listopadu 2008 v 18:00 | lowes |  PLoUžáČKy-doporučuji
*BRIAN McFADDEN - Real to me
*IMT SMILE - mám krásný sen
*DOMINIKA - love story
*MAREK ZTRACENÝ - ztrácíš
*TOMÁŠ KLUS - pocity
*DILEMA - být či nebýt
* - DÁLKY LOVE
*BEYONCE - if i were a boy
* -it¨s not over
*BRAVO ALL STARS - let the music heal your soul
*DJ IRONIC - stay with me
*DANITY KATE - stay with me
*JAYK 3M - tvůj sen
*NICK LACHEY - whats left of me
*CHRIS BROWN - with you

První polibek

24. listopadu 2008 v 17:53 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

První polibek

První polibek představuje něco nového, nepoznaného, a proto také vyvolává velkou zvědavost, ale i obavy. Místo, aby se pubescenti a adolescenti těšili na svůj první polibek, často si kladou otázky typu: "Neztrapním se?" "Jak se to vůbec dělá?" "Co mám dělat s jazykem?" "Co s rukama?" "Kdy přistoupit k polibku?"
Mladí lidé pročítají brožury a přemýšlejí, jak přesně by technicky měl polibek proběhnout. Problém je, že se na to často příliš soustředí i při prvním polibku, takže místo toho, aby vnímali kouzelnou chvíli, kdy se líbají se svým partnerem, myslí jen na to, aby polibek byl technicky správně provedený.
To je samozřejmě chyba - z polibku se tak vytrácí veškerá spontánnost a právě o spontánnosti by měl být polibek.
První polibek by měly provázet pocity lásky a něžnosti, ne obavy, že se ztrapníte nebo že nebudete pohybovat jazykem tak, jak by se správně mělo.
Podle různých průzkumů se ukazuje, že s líbáním mládež začíná velmi brzy. Dívky se poprvé líbají v mladším věku než chlapci. Více než dvě třetiny dívek dostane svůj první polibek mezi 11 - 13 rokem. Necelá třetina chlapců svůj první polibek dostane až mezi 12 - 14 rokem.

Úlet,láska,líbání,.....

24. listopadu 2008 v 17:51 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Úlet a líbání

Jak jsme si už napsali, hlavním důvodem líbání je láska, něha, snaha projevit city atd. Všichni ale víme, že ne každý líbající pár k sobě patří a ne z každého líbání se vyvine fungující vztah.
Někdy jde prostě o úlet. Necháme se strhnou alkoholem či kouzlem okamžiku a líbáme se a ač je to jakkoliv vášnivé, najednou nám dojde, že zkrátka nic víc s tím člověkem mít nechceme. Vystřízlivíme, ať už z účinku alkoholu nebo z kouzla okamžiku, a druhého člověka, s kterým jsme se ještě před chvilkou líbali, už nechceme ani vidět.
Na diskotékách a různých klubech je takovýchto líbajících úletů plno.
Otázkou zůstává: Je "líbající" úlet nemorální? Dnešní svět není tak puritánský jako dřív a pokud tím nezraňujeme něčí city, tak na tom není nic špatného.
Akorát si dejte pozor na to, v jaké se nacházíte společnosti. Některé nemoci (např. mononukleóza - nemoc z líbání) se mohou polibkem přenášet.

Láska a líbání

Láska a líbání neodmyslitelně patří k sobě. Čerstvě zamilovaný pár je schopen líbat se všude a prolíbat každou volnou chvilku. Nikdy není líbání tak časté jako v první fázi vztahu - v naprosté zamilovanosti. Čím déle jsme pak s partnerem, tím méně se líbáme. Později polibky přesouváme do výjimečných situacích či do okamžiků milostné předehry.
Vzhledem k tomu, že je vědecky prokázaný blahodárný účinek líbání, je to velká škoda. Tak nezapomínejte na to, jak bylo "líbací" období příjemné a snažte se líbat se svým miláčkem častěji…

Jak dostat polibek?

24. listopadu 2008 v 17:50 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Jak dostat polibek?

Líbí se vám někdo a chcete od něj dostat polibek? Jak na to? Samozřejmě trochu záleží na tom, zda jste muž nebo žena a jak dokážete příslušníka opačného pohlaví svádět.
Dříve dostávaly polibky jen dívky, které tak často zůstávaly pasivní a jen vyčkávaly, kdy si jich někdo všimne a odváží se je políbit. Dnes už tomu zdaleka tak není. Polibek může vyprovokovat kluk i holka a rozhlédneme-li se dneska po diskotékách často se zdá, že v této době jsou spíše dívky iniciátorky flirtu, potažmo polibků.
Chcete-li dostat polibek, je důležité dát najevo, že o něj stojíte. Vzbudit ve druhém sebedůvěru a pocit, že jeho pokus políbit vás, neskončí odmítnutím. Nenápadně se přibližujte k partnerovi či partnerce, dívka si může svůdně sem tam olíznout rty (pozor budete-li to dělat příliš nápadně, spíše než svůdně to bude vypadat trapně).
Snažíte se a přesto vaše snahy zůstávají bez odezvy? Pak jsou dva možné důvody. Buď o vás ten druhý nestojí (pak to zabalte, přece se nebudete doprošovat), nebo je partner/ka nesmělý(á).
Máte-li alespoň trochu empatie, zjistíte, která možnost je pravděpodobnější. Pokud si myslíte, že je ten druhý pouze nesmělý, polibte ho vy.
Nechce se vám do toho? Bojíte se odmítnutí? Sami jste trošku nesmělý? Zkuste to prolomit. Za pokus nic nedáte a že se možná ztrapníte? Takových trapasů ještě v životě bude a pamatujte: Risk je zisk…Tedy jen někdy…Ale v případě, že to vyjde, bude to stát za to.
A když to nevyjde? Tak aspoň budete vědět, že od tohoto člověka je lepší dát ruce pryč, a nebudete se zbytečně trápit tím, jestli vás chce nebo ne. Znáte to: I krutá pravda je často lepší než nejistota.

Jak se líbat?

24. listopadu 2008 v 17:49 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Jak se líbat?

Jak se líbat? Univerzální návod neexistuje. Napsali jsme si o některých technikách, ale přesto vás určitě napadne několik otázek, na které se pokusíme odpovědět:

Co při líbání s rukama?

Především lidičky, který se ještě nelíbali, si nedokážou představit, co budou dělat v tuto chvíli s rukama. Jasně, podél těla je mít nemůžete, vypadalo by to divně - vy byste se cítil(a) nejistě a partner(ka) určitě také.
Mít jen položené ruce na tom druhém?…No, to také není zrovna nejlepší a nejněžnější. Zkuste při líbání toho druhého obejmout a pomalu hladit - přes boky, zadeček, po zádech…Když budete situace vášnivější, můžete i na jiných místech…

Co přesně dělat s jazyky?

Opět můžeme říci, že neexistuje přesný návod, jak používat při líbání jazyk. Technik je spoustu. Důležité je nenechávat v partnerovi jazyk "jen tak", když to řekneme ošklivě: jako leklou rybu. Je třeba s ním pohybovat - dotýkat se druhého jazyka, kroužit s ním. Nejlépe ale uděláte, nebudete-li na žádnou techniku myslet a necháte se vést instinktem.

Jak se líbat?

Záleží na situaci a hlavně na vztahu k partnerovi/partnerce. Určistě bude líbání vypadat jinak, půjde-li o první líbání, nebo budeme-li s tím druhým už nějakou dobu.
První polibek často bývá nejistý, něžný, zkoumající…Naopak polibek jako součást milostné předehry je spíše vášnivý, hlubší a dráždivější…

Kde se líbat???

24. listopadu 2008 v 17:49 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Kde se líbat?

Líbejte se dle vaší fantazii a podle toho, jak toho druhého znáte a co vás k němu táhne. První pusy na pusu jsou nevinné, rychlé a víc si nedovolíme, ale postupně se seznamujeme a polibky jsou častější a troufalejší. Z úst velmi rychle sklouzneme na krk, kde si někdy dovolíme i nějaký ten cucflek, ale pozor: Předem byste měli vědět, zda to partnerovi (partnerce) bude příjemné. Někteří to považují za "značkování dobytka" a někteří by si před rodiči zažili peklo, kdyby s touto ozdobou přišli domů, takže dejte pozor na to, abyste miláčkovi nezpůsobili zbytečné nepříjemnosti.
Mnoha lidem je velmi příjemné líbání na vnitřních stranách rukou a nohou, někdy i na špičkách prstů…
A líbání na dalších částech těla? Tak to už záleží jen na vaší fantazii a většinou už tyto polibky souvisí s milostnou předehrou. Sem patří třeba pusy dívce na poprsí, na bříško a…Zapojte fantazii…Jistě si najdete různá místečka, kam toho druhého líbat.

Techniky líbání

24. listopadu 2008 v 17:30 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Techniky líbání

Nyní si přiblížíme jednotlivé techniky líbání, které se všeobecně uvádějí. Ovšem pozor: Jde spíše o doplnění informací a poučení se. Nejde o manuál, který je třeba nastudovat a podle toho se pak líbat. Stále platí jedna zásadní věc: Kde není spontánnost, nemůže být ani opravdu vřelý či vášnivý polibek.

Líbací technika "Dýchání z úst do úst"

Může být velmi erotické, ale je třeba spolupráce partnera, s kterým byste měli být synchronizováni. Pokud se tedy s partnerem máte líbat poprvé, zvolte raději jinou techniku.
V případě, že tuto techniku zkusit chcete, přitiskněte rty k partnerovým rtům a pomalu z něj sajte vzduch. Partner by vám měl po chvíli činit to samé. Ač se to nezdá, jde skutečně o velmi erotický způsob líbání.

Líbací technika "rty i zoubky"

Jde o poměrně dráždivé líbání, při kterém používáte jazyk i zoubky. Partnera lehce kousejte na šiji, do ušních lalůčků, do rtů… Pozor: Nepřežeňte to. Nechcete přeci, aby partner místo vzrušení cítil bolest. Začínejte kousat jen zlehka a vnímejte reakce partnera, pokud se vám bude zdát, že to nese nelibě, raději s tím přestaňte.

Francouzské líbání

Jde o líbání, při kterým si s partnerem proplétáte navzájem jazyky, kroužíte jimi, třete jimi. Tento druh polibku bývá často velmi hluboký. Tedy když do toho zapojíte potřebnou dávku vášně…

Objímání se rty

Jde vlastně o "cucání" partnerova rtu. Tyto polibky často bývají velmi něžné a romantické, takže vhodné určitě na okamžik prvního líbání. Navíc je to poměrně jednoduché: Mnete mezi rty horní ret partnera a ten pro změnu mne váš dolní ret. Samozřejmě to může být i naopak. Tímto způsobem se vydržíte líbat mnohem déle než francouzským polibkem.
Technik líbání samozřejmě existuje víc. Seznámili jsme se jen s těmi základními. Experimentujte, třeba přijdete na další techniku, která právě vám bude vyhovovat nejvíce.

Něco o líbání..

24. listopadu 2008 v 17:29 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Proč je líbání tak vzrušující?

Líbání může být vzrušující, ale nemusí. Záleží na tom, od koho dostáváte polibek a jak se líbáte. Pokud se někdo líbá jen ze zvědavosti, většinou žádné vzrušení nepřichází. Vzrušení nepocítíte ani v okamžiku, kdy příliš vnímáte samotný akt líbání jako technickou činnost. Často je ale polibek velmi vzrušující. Intenzita polibků sílí a vám příjemně mrazí po celém těle. Čím je to způsobeno? Jde o intimní kontakt s druhou osobou, jste mu hodně blízko a tento kontakt velmi snadno způsobí vzrušení a jestliže jde o správný okamžik ve správnou chvíli, toužíte po větším a větším vzrušení, až vášnivé líbání skončí v posteli milováním se…
Vzrušení při polibku se dá vysvětlit i z biologického hlediska. Polibek je vzrušující, protože aktivizuje tvorbu pohlavních hormonů. Rty a ústa navíc obsahují citlivá nervová zakončení, proto aplikace polibků vyvolává řadu různých reakcí - zvyšuje se tep, stoupá teplota, vyplavují se hormony do těla, spalují se kalorie, více se vyměšují sliny…

S kým se líbat?

S kým se líbat? Pokud možno líbejte se s někým, koho znáte (nejlépe koho máte rádi či milujete) a kdo vás přitahuje.
Líbat se jen tak z úletu na diskotéce je sice časté a někdy se to jeví jako nevinné, ale pokud narazíte na nesprávnou bytost, můžete si z takového úletu odnést žloutek, mononukleózu či jinou nemoc. I když je pravda, že tyto případy nejsou příliš časté…
Mnoho teenagerů také popisuje, že líbání jim bylo odporné, že jim přišlo nechutné strkat si navzájem do pusy jazyky a vyměňovat si tak sliny. To svědčí o tom, že se líbali s člověkem, který je nikterak nepřitahoval nebo s ním nebyli blíže souzněni.
Polibky byste si měli užívat, ne je s nevolí přetrpět jen proto, abyste druhému byli po vů

Zajímavosti o líbání.

24. listopadu 2008 v 17:28 | lowes |  *-: líííbááánííí :-*

Zajímavosti o líbání

Při vášnivém polibku spálíte cca 12 kalorií a v činnosti je v tuto chvíli 34 obličejových svalů: Tak se líbejte, obličejové svaly také potřebují procvičit, tak proč ne takto příjemně…
Podle různých statistik se nejčastěji líbají Francouzi" Nu, to se dalo čekat, když se podle nich jmenuje francouzský polibek.
Dne 14.2. 2004 padl ve filipínském hlavním městě nový světový rekord. Na jednom místě se líbalo 5 122 párů, a to po dobu deseti sekund
Když jsme u rekordů v líbání, je třeba zmínit Neli van der Hoevena a Wanderley Coasta de Silva, kteří jsou zapsáni do Guinnessovy knihy rekordů: Vydrželi se v kuse líbat 34 hodin a 11 minut. To je ale potom musela bolet pusa…
Chcete vidět nejdelší filmový polibek? Najdete ho ve filmu "You´re in the Army now". Tento polibek trval 185 sekund.
Dívky u polibku častěji zavírají oči.
Pozorovací studie ukázaly, že při líbání otočí dvě třetiny lidí hlavu doprava.

Vánoční SMS!!

24. listopadu 2008 v 17:23 | lowes |  sms-ky
*
<*)))>< <*)))>< <*)))>< Tohle hejno chciplych kapriku posli vsem svym kamosum jako Vanocni pozdrav a do Novyho roku vstoupis zarucene bez kreditu.

*Zatimco jsi klidne spal, Jezisek na okno zaklepal. Ozdobil vanocni stromecek, pod nej ti nadelil darecek. Vesele Vanoce preje…

*
Trpytny pozdrav sneznych vlocek, hodne darku pod stromecek, radost a klid na Vanoce, hodne stesti v novem roce preje...

*
Prisel mi Jezisek nadelit smulu. Ze ji mel dost, dal mi ji furu. Povidam Jezisku, co takhle stesti? Listoval v seznamu, pak mi dal pesti. Tak stastné a vesele!

*
Preji ti 12 mesicu bez nemoci, 53 tydnu pohody a stesti, 365 dnu bez starosti, 8.760 hodin lasky, 525.600 minut jedinecnych okamziku a 31.536.000 vterin lasky!

*
Krasne Vanoce, bohateho dedu Mraze a Santu Klause. Je cas zabalit kapry, upect darky, zabit vanocku. Jen to v tom vanocnim shonu nepoplest!

*
Ahoj, tady Jezisek. Chystam se k Vam na Vanoce. Doufam, ze to nebudete prehanet s uklizenim. Narodil jsem se ve chleve a tak se chci u Vas citit jako doma.

* kdyz snehu neni moc, je par hodin do Vanoc. Milym lidem budu prat, at Vas kazdy ma dnes rad. K tomu trpytivy pozdrav sneznych vlocek, hodne darku pod stromecek.
Vanoce, Vanoce, dobre rybam v potoce, jeste lepsi na taliri, Jesisek uz se k Vam blizi. Darku nese plnou nusi, by pohladil Vasi dusi. Krasne Vanoce.


*EKOLOGICKA VYZVA! Nekupuj zivy vanocni stromecek! Dej si do pokoje policajta! Je zeleny, ma hvezdicky a visi mu koule. Kdyz sezenes dopravaka bude Ti i svitit!

*
Vanoce jak od Lady, pod stromeckem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potesila. V novem roce krasne ziti, at Ti tvoje hvezda sviti.

*
Purpura vecerem zavoni, zvonecek tichounce zazvoni. A jeho stribrny hlas probudi vzpominky v nas. Srdcem jsme stale detmi, cekame, az se setmi. Az vanocni stromek tu bude stat a varhany Tichou noc hrat, chci Vam v tu chvili prat, at kazdy ma kazdeho rad.


24.11.2008

24. listopadu 2008 v 17:06 | lowes
Jééééééjki!!!To sem sem ale dloouho nepísinkala co?No jo,kakám tu na to,přiznávám!!!Omlouvám se,ale ted' se věnuju jiným věcem než kompíku mno...Znáte to,láska:))Není to upe růžové,ale věřím,že se dopracujeme k dokonalému vztahu.Mocinky moc tě miluji Lukášku.Nechci tě ztratit!!!Jsi moje srdíčko!!!

Jinač-ve škole válčím fcelku v pohodě,furt se cosik děje.Začal kypat sníh,tag všude bílo,zima a kluzko..Dneska sem nakoupila první vánoční dárečky.Nějak mně už pomalu chytá vánoční atmosféra.Jou!!!!!!!!Přesně za měsíc tu bude štědrej den.Kura to letí!!!!Nedávno tu byl ten lonskej....Hustýýý!!!

No a co vy všeci???co new???Jak se připravujete na Vánoce???Zatím čeeesto!!!

Waše Lowes!!!

5.1.2008

5. listopadu 2008 v 9:30 | lowes
jou,nějak dlouho sem sem nepísala což:-o To je ostuuuda...Ale nějak tedkom nestíhám,tagže se omlouvinečkám a až někdy budu mít wolněji,šecinko to doženu.!!!Páááááčko...Lukášku jsi můj život.Bez tebe nebudu!!!mt