,,žijeme pro lásku"

Srpen 2008

31.8.2008

31. srpna 2008 v 17:35 | lowes
hrozné datum,žhe!?:-(((((je to za nááámi!!!zase škola!!juchůůů....ne,dělám srandu:-Pbože,jak mi se tam nece!!!
včera sem si koupila haříky a botky do tanečních,upr žůůůůžo:)vypukne to už f pátek!!jaj,jak mi se tam nece:-/to bude ostuda!!!

30.8.2008

30. srpna 2008 v 18:47 | lowes
kuura posledni dobou sem f piči asik tag,jako loni touto dobou!!!mám toho všeho plné zuby!!!a všech!!!nevim komu a čemu mám věřit!!!nevím,na čí straně stát!!!nevím,co chci!!!
jo,udělala sem new anketku a sem zvědavá na odpovědi.:))
jaj ja neci školuu:-(((ci pracovaaat!!!

29.8.2008

29. srpna 2008 v 20:08 | lowes
posledni prazdninovy den!:-(nějak rychle to uteklo!!!:-(a byl to masnej den!!!luxusní probuzení!!!...poslední šichta:))loučení s kolegy:)))(frýýdlant a baška!!!..waw..humáč odpoledne!a ted už snad ok..ale bojííííííííííííím co se zase stane:-(((musi to dopadnout dobře!!!!prosíííím..ci už klid..
lidi,kdyby ste viděli,jakou nádhernou kytici sem neska dostala!nádherná!obrovská!těžká!z lásky!bez chyby!!!!takowej puugeet!!!děkujiiii...:))jajki ja s ni nemužu....
zitra kupovat šatičky do tanečních:)a wubec nwm s kym tam pujdu!!jak tohle šecko dopadne....omg,už za tyden!!!:-)
asik tě opravdu miluji!!!:-*

27.8.2008

27. srpna 2008 v 17:16 | lowes
ajooooj..!!!
sorrky že nepísam,zase je toho nějak moc...nicméne se mám furt stejně!lidi,neci do školy:-(((ci furt pracovat!!:)))hej od pondělí to sou sqělé dny,je mi s tebou nádherně!!!!náladu mi dokáže total pokazit snad jen jedna osoba...:-/

výběr účesu

24. srpna 2008 v 16:28 | lowes |  ****M***O****D***A****
Hranatý obličej

je čtvercový, se širokým čelem a čtvercovým tvarem čelistí. Tohoto tvaru se dá nejlépe využít výběrem vrstveného účesu, nejlépe s mírnými vlnami nebo kudrnami, protože ty obličej zjemní a odvedou pozornost od tvrdých rysů. Pěšinka by měla být na straně a ofina sčesána z obličeje.

Nevhodné účesy - Přísné geometrické střihy - takové jen podtrhnou čtvercový tvar obličeje, dlouhé tzv. boby se silnou ofinou, upjaté účesy s pěšinkou uprostřed a vlasy staženými z obličeje.
FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=o"
Oválný obličej

má široké lícní kosti, které se zužují do malé, často špičaté brady a nahoru do celkem úzkého čela. Pokud máte oválný obličej, máte tu výhodu, že můžete nosit jakýkoliv účes, který si zvolíte.
Jak na vysoké čelo a dlouhou bradu?

Takový obličej potřebuje opticky rozšířit. Tvar můžeme zmírnit krátkými sestříhanými vrstvami vlasů nebo vlasy sčesat do bobů s ofinou, čímž se vytvoří vodorovné linie. Vysoké čelo a dlouhou bradu vyrovnávají kudrnaté boby nebo boby sušené pomocí rukou "promačkáváním"

Nevhodné účesy - Účesy bez ofiny, střihy z dlouhých, rovných stejně dlouhých vlas

antikoncepce

24. srpna 2008 v 16:25 | lowes
všude se už o tom normálně mluví,na trh jdou stále nové druhy antikoncepce a už ted´je opravdu z čeho vybírat!!!
hormonální antikoncepce je prý nejoblíbenější ochrana před nechtěným otěhotněním.nechrání před pohlavními nemocemi,ale je tu jen 2% šance že otěhotníte.je spousta druhů,předepisuje je lékař a stojí od 300kč do 1.500kč na 3.měsíce.tenhle druh antikoncepce neslouží jen jako ochrana,ale také léčí akné atd.každé ženě sedí jiná antikoncepce,má pochopitelně i negativní účinky,proto je důležité najít tu vhodnou......
kondom je oblíbená hračka dětí na zš a později chrání před otěhotněním a jako jediný také před pohlavními nemocemi.jeho spolehlivost je 83%.také má spoustu druhů,barev a dokonce i příchutí.jedna krabička vyjde zhruba na 20-60 kč a obsahuje 4 kondomy.kondom je na jedno použití a musí se dávat pozor na jeho protrhnutí nebo jiné poškození!!!!
náplast si žena nalepí někde na tělo a používá ji celý týden.spí s ní i se koupe..náplat má barvu těla,takže parádně splyne.její spolehlivost je 81% a stává se trendem.je pohodlná.stojí asi 300kč na jeden měsíc takže je to trochu drahší záležitost...
tělísko zavádí gynekolog ženě do těla,ale jde o starší ženy,je tam určený počet dětí.tady je těch druhů více.
injekce má učinnost asi 3 měsíce ale dělá problémy s menstruací.stojí kolo 1.000korun.
přerušovaná soulož tomu se ani nedá říkat antikoncepce.jde o velmi nespolehlivou metodu soulože párů.je zcela zadarmo,a spolehlivost je asi5%....
existuje spousta dalších antikoncepcí,tyto byly ty nejoblíbenější!!!!

alkoholismus

24. srpna 2008 v 16:24 | lowes |  BACHA!!!-sebepoškozování,smrt,utrpení apod a naví-obrázky!!!

alkoholismus

23.6.2008 09:09| Aďuša | zdraví a nemoci
alkohol.nemusím dlouho povídat o tom,co to je!všichni to dobře znáte....na trhu je nespočet množství alkoholu,některé mají nízké procento alkoholu,jiné více...jsou sladké i hořčí atd atd....alkohol nechybí na žádné oslavě ani akci...v žádném klubu!!snad každý alkohol vyzkouší.....počítá se mezi lehké drogy a závislost na něj opravdu vzniká...člověk si svou závislost na něj nejprve ani nemusí uvědomit ale potom je to opravdu zlé,protože bez alkoholu nemůže být....dostává se potom do léčeben a tam je to opravdu hnus,protože stavy,kterými si musejí projít,jsou opravdu šílené....
když si člověk na akci nebo posezení s kámošema občas dá,nic se neděje.ale nic se nesmí přehánět!!!příjde to,ani nebudete vědět jak!!!
jakej je váš názor na alkohol???poznali jste už někoho kdo se léčil???nebo jste se léčili vy sami???

bulimie

24. srpna 2008 v 16:23 | lowes |  BACHA!!!-sebepoškozování,smrt,utrpení apod a naví-obrázky!!!

Bulimie

Bulimie (bulimia nervosa) je jednou z poruch příjmu potravy, stejně jako
anorexie. Spočívá v záchvatovitém přejídání a snaze tomuto čelit - úmyslným vyvrhováním potravy, ale také vyvoláváním průjmu, užíváním anorektik či jiných látek k hubnutí se snahou, aby postižený netloustl. Projevuje se zejména u dívek (žen) ve věku 13 - 18 let, není však výjimkou ani ve vyšším věku a u mužů. Bulimie se léčí pomocí psychoterapie.
Bulimie - pochází od slova bulimis, což v přesném překladu znamená "býčí hlad", (bous - býk, limos - hlad). Jako první ji takto pojmenoval Galén (2. století n.l), ke specifikaci choroby jinak nazývané "vlčí hlad". Okolo roku 1979 londýnský psychiatr Gerald Russell oddělil jistý počet pacientek trpících anorexií, které trpěly "zákeřnou obměnou" této choroby. Ta tkvěla v občasném záchvatovém přejídání a ztrátě kontroly nad množstvím zkonzumovaných potravin.
Důkladnější studie poté ukázaly, že cca 40 % anorektiček trpí občasnými záchvaty přejídání a existují osoby, které netrpí anorexií, ale přesto se také často přejídají (třeba i častěji než 2krát týdně) a tato situace trvá déle než tři měsíce. Bylo tedy jasné, že tyto osoby trpí úplně jinou nemocí, která byla nazvána bulimií (žravostí), která byla později označena jako žravost psychická (mentální) - (bulimia nervosa).

Specifikace bulimie

Za prvé bychom měli nejdříve oddělit toto onemocnění od obžerství. Postižení bulimií, ačkoliv si uvědomují svou ztrátu kontroly nad vlastním stravováním, se přejídají velice často, kdy se snaží hned poté (s pocitem viny z toho, že opět zklamali sami sebe a vzdali se jídlu) aplikovat nejrůznější nebezpečné drastické diety, přehnané cvičení, zvracení, hladovění, užívaní všemožných projímadel, aby se co nejdříve zbavili zkonzumovaných potravin (kalorií). Proto je bulimie zdraví nebezpečná.

Externí odkazy

  • www.idealni.cz - Portál o poruchách příjmu potravy - informace, příběhy ze života, testy, diskuzní fórum, kontakty na odbornou pomoc, jídelníčky

24.8.2008

24. srpna 2008 v 15:58 | lowes
mno,bylo to celkem hustý období ten měsíc.a včerejškem to vyvrcholilo...aspon si mi otevřel oči.fakt na sobě musím máknout,sem upe divná ted!!!ale dekuju!!!někomu sem sice ublížila,ale už to ce klid..snad nam ete kápne tamto....a snad už bude klid!!!!!!!je mi s tebou nádherně!!!seš upe úžasný,jak ses změnil!!!děkujii za šecinečko!děkuji za tebe!!!děkuji za tvou trpělivost!!!
ted už všechno udelame podle nas!!!a uvidime jak to dopadne:))a uzdraw se,potřebuješ klidek:)))
celkem se bojim čtvrtku!!omg,snad to dopadne dobře!!!
lidi,čera sem vzala do čajky na dymku člověka,kterej to nikdy nemel v puse!!maras hej:)sem se pobavila:))hl,že ti chutnalo:))))pusinku..
etě týden roboty a škola!!!!!!:-(bože dělejt e něco,lidi,já do toho úúústavu necii!!!!

20.8.2008

20. srpna 2008 v 19:56 | lowes
byla sem u paní zubařky.a jelikož sem byla hodna,tag sem si za to koupila žehličku na vlasy:)))a čera sem si koupila mp3:))konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě!!!musim zamachrovat,dyž mám konečně po výplatě:))hej to nakupování čera nemělo chybu,ale co se zase děje ted????jaj,já mám jakusi depku:-(((
a nebyla sem v práci,tag sem konečně prolezla obchody:)))plostě fpoho den:)))zítra zase robotkaa:-((kura a za chvili práázky končí:-(((mno,nic s nich nemam......

18.8.2008

18. srpna 2008 v 17:11 | lowes
hustý..hej asik nejkrásnější víkend z celých prázek mám za sebou...až na pár okamžiků to nemělo chybu.děkujiii..:)))seš moje zlatíčko.toto fakt nezapomenu!!!seš stastná!!!:-*
mno ale mám pocit že možná bude pěknej průůůser!!!snad ne,to se uvidí:)
lidi já sem tak unavená....jo hej,v robotě se nám složil jeden chlap,epileptický záchvat,no prostě hnus!!!!
mno nic,fičim se upravit,čekám navštevu,večer sem možná konečně něco přidým.zatím papapapa a lásce zdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))

14.8.2008

14. srpna 2008 v 20:04 | lowes
waw,další marasnej den.snažíš se upe drsně...ale občas musime dělat určitá rozhodnutí a občas taky nekomu ublížíme....omlouvám se,byt to na mně,sou šeci štastní....hmmm a sem zvedava na zítřek!!!kura už mám všeho dost!!!!!:(((taghle sem to nechtela..teda chtela,ale ne ted!!!!

jak se vám líbí tento blog?

13. srpna 2008 v 20:36 | lowes |  anketky
jak se vám líbí můj bloček???případné námitky písnete do komentářů:)

nejčastější krize vztahů

13. srpna 2008 v 20:32 | lowes |  rozchody
dneska na netu sem četla nejčastější důvody,proč se lidé rozcházejí...a taky sem četla,že největší krize bývají mezi2-3rokem vztahu a pak okolo 6.no a potom pochopitelně v manželství..tady je pár těch důvodů:
1.STEREOTYP..není se čemu divit,po delší době,kdy se navzájem znáte a víte o sobě vše,přichází stereotyp.a ten se nekterým párům nedaří změnit...potom je tu rozchod!!!
2.TŘETÍ...i to se často stává,že už není pár,ale je mezi nimi i někdo třetí...to je pro vztah velká zkouška.bud se milují a zůstanou spolu,nebo vztah stroskotá..
3.BYDLENÍ..ze začátků je to všechno krásné.potom spolu začnete bydlet..to je nejprve taky nádherné,jste spolu,za zády nemáte rodiče,...ale česem zjistíte partnerovy zlozvyky,nálady a taky to,že máte oba uplne jinou představu o společném bydlení.....
4.BUDOUCNOST..vztah je úplně perfektní,ale budoucnost si oba dva představujete jinač....
5.POMINE...láska-.počáteční zamilovanost je pryč a tady neni co dal řešit...
6.MANŽELSTVÍ...je snad každemu jasne,že celou dobu to nebude ružove že??

13.6.2008

13. srpna 2008 v 19:59 | lowes
hej dnešek je mazec!!!!člověk,od ktereho bych to nečekala mi vyznal lásku tak,jak etě nikdo.bylo to moc krásné...škoda no,ale tebe nemiluju!!!!...už ci pátek a sobotu.dane,ci tě videt!!!!!miluju tě!!!!

12.8.2008

12. srpna 2008 v 20:28 | lowes
jak mi se ulevilo neska!!!vyřešené už mám šecko důležité...i když to byl maras!!!!promin a děkuji!!!!ted už se ci venovat jen nám dvěma!!!!to včerejší odpoledne byl hnus,nechci,aby nas nakonec rozhádalo něco takového. i když vím,že to se nestane:)))vím to,věřím ti!!!chci tě!!!
sem unavenááááááááááááá...upe mrtě se těším na sobotu,ale vím,že se mi zase něco zesere:-((((ale do soboty bych nejraději jen spala.je teprve utery večeeer:-(((mno i patk by mohl klapnout,což!???snad se ozveš:))já tě miluji!!!:-*
sluníčko svíííííííííííítííííííííííííííí:)))

stýskací sms

10. srpna 2008 v 20:43 | lowes |  sms-ky
Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!
Někdo mi řekl, že den má 24 hodin, hodina má 60 minut a minuta má 60 vteřin. Ale nikdo mi neřekl, že vteřina bez tebe je jako prázdné nekonečno.
Nikdo nesetře slzy tak dobře, jako ruka toho, kdo je způsobil.
Když uhasne svíčka, nic to není. Když uhasne láska, vždy se něco změní. Plamínek dohoří, jiskra už není. Proč se to stalo, proč se to mění?
Člověk potřebuje jen minutu na to, aby zjistil že se mu někdo líbí. Hodinu, aby ho správně odhadl. Den, aby ho začal milovat. Ale celý život, aby na něj zapomněl
Kdo nemá peněz, je chudý, kdo nemá přátel, je chudší, ale kdo nemá srdce, je nejchudší na světě.
I kdyby jsi stokrát líbal moje rty a řekl: Mám Tě rád, smutně sklopím oči a řeknu: Umis krásně lhát. Bud šťastný se svou milou, která si Tvoje srdce vzala.

Ať se Ti krásně usíná, když noc tě celá objímá. Ať krásné sny se Ti zdají a noční skřítci, ať Tě pohlídají a pusinku ti za mě dají.
Nikdo nedokáže ve mně vyvolat pocit, že žiji, že jsem vyjímečná a nebo že jsem šťastná, tak jako to umíš Ty. Ať jsem kdekoli, Ty jsi se mnou, i když jenom v myšlenkách a v srdci. Jsi úžasná součást mého života a vím, že kdybychom se nebyli potkali, stále bych hledala štěstí!
Slzy v ocich mam, kdyz vecer usinam, neb na te lasko ma, stale vzpominam.
Cim vic ti pisu, tim je to horsi. Chtel bych se te dotykat. Po celem tele mam zvlastni napeti, kdyz na tebe myslim, asi se to jmenuje LASKA a je to NADHERNE
Tak strasne smutno mi je, kdyz nejsem s tebou!!! Tak strasne moc mi schazis, kdyz me nehladis ve vlasech, kdyz se ke me netulis, kdyz me nehladis, nepusinkujes a neseptas mi, jak me milujes! Lasko chci byt porad s tebou!
Srdce, srdce, srdicko. Pousmej se malicko, rekni jedno slovicko Miluji te zlaticko. Srdce, srdce, srdicko jsi moje slunicko ...
Je rozumny ten, kdo se nermouti proto, co nema, ale raduje se z toho co ma. Ale ja mam pocit, ze nemam nic, kdyz tady nejsi se mnou! MILUJU TE!!!
Uz svita a me se po tobe moc styska. Kdyz vidim tve krasne oci, svet se se mnou toci. Kdyz hladim Tve jemne tvare line se z nich krasna zare. Nezastavi me uz nic ja chci te stale vic a vic.
Nemuzu ja zapomenout na ten vecer krasnych chvil, nemohu ja zapomenout, kdys me prvne polibil!!
Mit rad neni snad hrich, kdyz zamiloval sem se do ocich tvych. Nechci te lasko ztratit, chci se k tobe vratit. Chci s tebou svuj zivot zit, a vedle sebe te porad mit.
Zijeme jen jednou a nikdo nevi, jak dlouho muzeme zit. Kdyz se osud rozhodne skoncovat lasku mezi nami, pak pozname, jak moc se nam styska. Styska po tech ktere jsme meli opravdu radi. Lasko napis mi driv, nez se neco stane! Miluji te!!
Vzpominam na Tebe a kdyz Te vidim, kdyz Te slysim vzpominam na Tve polibky a je mi hrozne smutno!!! Zda se mi o tobe tak casto, ze si to nedovedes ani predstavit... Miluju Te!!!!
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/8/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

moře-obrázky

10. srpna 2008 v 20:32 | lowes |  romantikaaaa..:,o(

trapasy

10. srpna 2008 v 20:21 | lowes |  úvahy o životě (různé situace)
Trapasy...Celkem běžná věc!!!Dějí se všude a skoro všem.Já jsem expert na trapasy:))Mno ale jak jste na tom s trapasy vy???

no..????

10. srpna 2008 v 20:18 | lowes |  co je horší???
plastika-liposukce
puberta-důchod
impotence-frigidnost
nedůvěra-nevěra
horko-zima