,,žijeme pro lásku"

Červen 2008

29.6.2008

29. června 2008 v 14:45 | lowes
zdareec..
hej upe šílený týden:(((fakt se furt něco dělo...babičko budeš mi chybět..:-((mno a neska křtiny:)sme fčera s mamkou pekly a uklizely cely den a ted už se jen žere a chlastá:)))a miláček má hlasovku:(((co je s tebooooou???strašně moc mi chybííííš...
jakože na vyzo 5 trojek sem fakt happy..a v utery nastup na brigošu,jupííííí.:))co wy?jak to vidite o prázkách???

24.6.2008

24. června 2008 v 20:53 | lowes
hej upe haldowní den!!!měli sme jet na aquáč-jakože školní výlet:))jenomže nás jelo z celé třídy jen 6šli sme pěšky upe štreku!!!jak sme tam došli začalo pršet!!!!chtěli sme jít na krytý ale ten se rekonstruluje:)))jelikož sme šli takovej kus,nechtěli sme jít pryč.tag sme tam byli i v dešti:D:D..ale vypršelo se a nakonec byl pařák jak cip...:)))naštěstí.hej sranda jak prase:))))holky ste božííí...:-*mno a pak sme najednou zrudly v obličejích....a do hodiny upe všude!!sme šecky spálené jak něco:))lidi ja skoro ani sedět nemůžu jak to štípe..kdybyste mě viděli....no horor no..mám šlehu jak prase:D:Dmy sme totiž spolehaly jedna na druhou že vezme opalovací krém a nakonec ho nevzala žádná:Djo a mam upe modřiny na kolenách z obogánů a vodu v uchu.a nejde ven mrcha!!!!mnmo plostě sem kunda jak něco:)))
a to dem zítra do zoo a s miláčkem zase do aquáče...bože to bude moje smrt:D:D:D:D

hmmm....:-(((

23. června 2008 v 9:56 | lowes
měla jsem už za sebou pár vztahů a zrovna jsem chodila s klukem o rok mladším,s alešem,když jsem poznala lukáše.byl to kluk,o kterém jsem už hodně slyšela.měl dvacet,pracoval s mým otcem a zrovna dal kopačky mé spolužačce (15),po týdnu chození.ona do něj byla šíleně zamilovaná a já si říkala,ža to musí být pěkný grázl...poprvé jsem ho viděla jen na okamžik a byl pro mně grcka!!!
podruhé jsme se s partou sešli v hospodě.vyklubal se z něj veselý,příjemný společník s nádhernýma očima,s kterým jsme spolu luxusně flirtovali..ale hned další den jsem už na něj zapoměla.
asi za dva týdny byl u nás dvy dny po sobě.jen na skok,za taťkou.podařilo se mu získat moje číslo a tak jsme si psali...hned další den mě pozval na džus.bylo mi s ním nádherně.měli jsme pořád o čem mluvit..odprovodil mě kousek od domu a já měla jasno-jsem zamilovaná!!!
hned mi poslal nádhernou sms a toto nam vydrželo až do večera....moc jsem ho chtěla,přestože byl o pět let starší.když už to vypadalo,že se dáme dohromady,napsal:BUD S ALEŠEM,ON JE LEPŠÍ.JSEM CHUJ,VÍM TO.MILUJI TĚ.brečela jsem jako malá holka.odepsala jsem:TO SIS CELOU DOBU HRÁL?BULÍM TU JAK DĚCKO,JÁ TO MYSLELA VÁŽNĚ A ZAMILOVALA JSEM SE DOTEBE.CHCI TĚ.hned mi volal ,omlouval se mi a tak jsme se dali dohromady.
dala jsem kopačky alešovi,ale začlo mi peklo.měla jsem strach,co na to řeknou naši,ti byli kupodivu v pohodě,zato ve třídě mě všichni vyfakovali.ta spolužačka,co ho milovala byla z toho vedle a skoro všeci na její straně...bylo mi to líto,ale vždyt on byl volný!!!!!
nakonec se vše urovnalo a já ho milovala den ode dne více...jenže hodně žárlil,často jsme se hádali a tak se střídalo štěstí a pláč....přesto jsem byla ráda,že ho mám.¨jediné,co mi vadilo-že hodně pil.ale byla jsem zamilovaná a nejšťastnější na celém světě:))
naše láska byla zrovna v době léta,sluníčka a tepla,takže jsme pořád něco podnikali.bylo mi s ním krásně,byl první,s kým jsem se milovala,byl ten,kterému jsem se se vším svěřila,byl ten,kterého jsem chtěla až do smrti!!
všechno bylo krásné(až na ty hádky,které jsem vždy obrečela).dokud nejel s kámošema na víkend na festival do zlína.když přijel,ani se mi neozval.přijel za mnou po třech dnech.konečně!!!ale nedal mi ani pusu na uvítanou.nevydržela jsem to a tak jsem se rozbrečela.,,promiň,sám nevím,co to semnou je!"řekl a pa bylo vše jako dřív.ale chtěl jít domů už po hodině,to nebylo normální.,,nechoď,dlouho jsme se neviděli,chci si tě užít".,,ale no tak,nevidíme se naposled,ne?"řekl a ve mně ty slova zůstaly dodnes.tenkrát mi prostě připadaly divné.
další dny byl pořád divný,neodepisoval mi...jediné,co mi napsal bylo:MOC SE OMLOUVAM JSEM NEJAKY DIVK¨NY V POSLEDNI DOBE ALE MILUJU TE.POTREBUJU SI JEN VSECHNO SROVNAT ALE JINOU KROME TEBE NECHCI!!!
jenomže pořád to bylo stejné a já to už nemohla celý týden vydržet,navíc místo toho,aby byl semnou jezdil někam s kámošema atd.nevydržela jsem to a poslala jsem mu sms:AHA TAK NA KÁMOŠE ČAS MÁŠ A NA MNĚ NE?DĚLEJ SI CO CHCEŠ ALE BEZE MNĚ!!!
mno a on potom odletěl s otcem na 11dní na dovolenou do bulharska.11 nekonečně dlouhých dní bez rozloučení,jediné sms....a konečně uběhly!první den se mi neozval,druhý,....nakonec jsem mu zase napsala já,ale on se neozýval.od tatky sem se dozvěděla že tu sms tenkrát pochopil jako rozchod.přísahám že nikdy v životě jsem nic nebrala tak těžce.byla jsem úplně mimo.....
viděli jsme se asi měsíc potom.nohy se mi třepaly a nebyla jsem schopná chodit,mluvit,nic...prvně jsme moc nemluvili ale pak oki.ještě párkrát jsme se viděli,uletěli...strašně moc mi pohál pořešit moje problémy i po rozchodu...děkuju ti za to:))
to co jsme si řekli posledně u nás....nikdy na to nezapomenu!!pořád tomu věřím....
mno a pak nějak náš kontakt utichl.milovala jsem ho ještě celých 5 měsíců,než jsem poznala Dana.mladej krásnej veselej týpek,tak trochu jako frajírek mi připadal.ale začli jsme spolu chodit.dan je opak lukáše.hodnej,nehádá se,nepije,nekouří,...prostě můj miláček s kterým jsem už skoro 7 měsíců.lukina jsem celou tu dobu neviděla,jen jsme si nedávno psali.ale ted s nim mam dělat o prázkách na jednom pracovišti....bojím se toho co bude...
alešovi bych se chtěla omluvit za všechno co jsem provedla,ale to cos udělal piosledně...za to ja fakt nemůžu!!!
lukášovi ci říct že je to jeden z mála lidí který nikdy v životě nevymažu ze svýho srdíčka.kurevsky jsi mi ublížil ,ale taky neskutečně moc pomohl.děkuju mooocko!!pořád mě to strašně bolí:((((věřila jsem všemu!!!tobě!!nám!!!!
a danečkovi ci říct,že ho strašně moc miluju:-*lásko děkuju za to,že i přes to všechno semnou jsi!!!neci tě ztratit!!miluju tě!jsi celej můj svět!!!muck.miluju tě,miluju šíleně mooocko!!!


piercing

23. června 2008 v 9:26 | lowes |  ekŠn * cool * In *

Piercing

V moderním světě tetování plní funkci estetickou, z tetování se stal kosmetický doplněk stejně jako piercing. Piercing spočívá v propíchnutí části těla a následném implantování piercingového šperku (náušnice, kroužek, labreta, činka nebo banánek z chirurgické oceli, titanu, zlata nebo stříbra). Nejčastěji se propichují uši, nos, obočí, rty, jazyk, pupík, bradavky a genitálie. U předliterárních společností se jednalo o rituální zdobení těla často spojené s iniciačním obřadem, dnes jde spíše o sadomasochistickou praktiku, ozdobu či módní záležitost.
Rozhodně nevyndávat.
I když piercing má v dnešní době velký počet lidí a žijí s ním naprosto spokojeně, přece jen je to zásah do těla, a proto byste k němu měli přistupovat stejně zodpovědně jako k jakémukoli jinému zranění. Největším nebezpečím je neodborné provedení nesterilní jehlou někde v koupelně. To by měli mít na paměti především rodiče pubertální mládeže, kteří svým ratolestem hodlají piercing zakázat.
Úplně nejhorší variantou jsou náušnice v různých částech obličeje, které jejich náctiletí majitelé vyndávají před každým setkáním s rodiči. Piercing musí totiž zůstat tam, kam patří, neboť při vyjmutí má dírka tendenci okamžitě se zatáhnout a při pokusu vrátit jej zpět dojde k poranění i následnému vzniku jizev. Navíc během hojení, které může trvat i několik měsíců, se do uvolněné dírky snadno dostane infekce.
Nicméně rodiče jistě uklidní fakt, že dobrá piercingová studia odmítají propichovat zákazníky pod 18 let - minimálně jim tedy odmítnou piercing bradavek a genitálií. Vašemu dítěti nepostačí ani zfalšované písemné prohlášení, že se zákrokem souhlasíte. Rodič totiž musí být přítomen osobně a navíc prokázat svou totožnost.
Pozor na domácí kutily
Nutnost vyhledání profesionálního piercera nevychází jen z dodržení hygienických podmínek při samotném propíchnutí. Velice důležité je také správné umístění náušnice. Amatérovi se totiž může snadno stát, že napíchne nerv nebo udělá dírku tak povrchově, že se náušnice snadno vytrhne. Odborné provedení je naprosto nezbytné především při piercingu jazyka, kde při diletantském zacházení může dojít k napíchnutí žíly, bolestivému otoku, a k následnému poškození zubní skloviny náušnicí. Ojedinělý případ, kdy dívka z Anglie vykrvácela po propíchnutí jazyka, si mnoho z nás pamatuje dodnes. V rukou profesionála však z jazyka mnohdy neukápne ani kapka krve!
Je radno nechat si také doporučit vhodnou náušnici. Tenký kroužek v obočí obvykle končí jizvou po bolestivém vytržení, náušnice pochybného původu nalezená doma v šuplíku může způsobit zhnisání rány. Alespoň na tu dobu, než se dírka pořádně zahojí, je potřeba do ní vložit náušnici z vhodného materiálu: profesionální salóny používají šperky z nerezové oceli, niobu, titanu, zlata, platiny a plastů. Existují také měkká nylonová vlákna, která lze protáhnout dírkou, aby zůstala zachována přes dobu, kdy v ní nemůžete mít náušnici například během těhotenství. Bezpečnosti těchto materiálů ale odpovídá i jejich cena. S tím počítejte a nesnažte se tento nutný náklad obejít použitím nějakého drátku.
Letošní léto už nestihnete
Pokud se chystáte zkrášlit si tělo piercingem, nejčastěji zřejmě náušnicí v pupíku, dobře si to načasujte. Ačkoli klasické píchnutí uší je zahojeno po třech až pěti týdnech, pupík je v tomto mnohem problematičtější. Zvenku se může zdát zahojený za 14 dní, dírka uvnitř je však živá ještě následujících deset měsíců. Berte to v úvahu, protože dokud není piercing zahojen, měla byste se rozhodně vyhnout bazénům, saunám i vířivkám. Takže pokud jste chtěla novou ozdobu do pupíku pro letošní letní dovolenou, už to asi nestihnete.
Zajímavé je, že propíchnutí jazyka, které se většině lidí zdá stejně extrémní jako piercing bradavek, potřebuje na zahojení pouhé čtyři týdny. Ústa jsou totiž díky antibakteriálnímu složení slin jedním z nejrychleji se hojících míst lidského těla. Nicméně příjemně krátká doba hojení je vykoupena jinými nevýhodami. Především je to jistá bolestivost propíchnutí a následného otoku oproti piercingu pupíku, při kterém opravdu nic neucítíte, neboť se píchá jen do kůže. Dalšími nepříjemnostmi náušnice v jazyku jsou nezbytná opatření jako cucání ledu, spaní s hlavou podloženou na polštáři tak, aby byla výš než srdce, tekutá strava v prvních dnech po zákroku, žádné líbání apod.

Nebezpečí piercingu
Ačkoli spousta lidí je přesvědčena, že piercingem riskujete zdraví, jde jen o nafouknutou bublinu. Nicméně je pravda, že každým zásahem do těla podstupujeme určité riziko, ale tak riskujeme i u obyčejného propíchnutí uší malým holčičkám nebo i při očkování. Vždy se jednou vyskytne případ, kdy dojde ke komplikacím, a ten si veřejnost bude pamatovat mnohem lépe než tisíce bezejmenných případů s hladkým průběhem. Propíchnuté uši jsou dnes u žen běžně přijímány a náušnice jsou dokonce známkou ženskosti. Tak proč náušnice v jiných částech těla považovat za extrémní? Jde přeci jen o to, na co jsme zvyklí a na co ještě ne.

další o lásce..:-*

23. června 2008 v 9:21 | lowes |  citátky o lásce a přátelství
 • [Rolland Romain]
  Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.
 • [Coelho Paulo]
  Člověk miluje, protože miluje. Není k tomu žádný důvod.
 • [King Stephen]
  Srdce jsou od toho, aby se lámala, názory od toho, aby se měnily.
 • [Vrchlický Jaroslav]
  Láska je prales, do kterého když někdo jednou vstoupí, je okouzlen a nenajde cestu zpět.
 • [Voltaire]
  Láska je jako sklo: rozbije se, když ji uchopíš příliš nejistě, nebo příliš prudce.
 • [Euripidés]
  Není zamilovaný ten, kdo nemiluje navždy
 • [Camus Albert]
  Nebýt milován, to je smůla, ale nemilovat, to je neštěstí.
 • [Bonnard Pierre]
  Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež.
 • [Goethe Johann Wolfgang von]
  Láska nemá jen pálit, ale i hřát.
 • [Shakespeare William]
  Najít lásku je dobré, ale nehledat a dostat je lepší.
 • [Hugo Victor ]
  Hlavní je milovat a neptat se proč!
 • [Frossard André ]
  Kdo řekl, že láska je slepá? Ta jediná vidí dobře: objevuje krásy, kde jiní nevidí nic.
 • [Taine Hippolyte Adolphe]
  Milovat znamená trpět, nemilovat pak zemřít.
 • Láska bolí jen toho,kdo opravdu miluje

23.6.2008

23. června 2008 v 9:02 | lowes
sedím we škole a sem upe vytočená!!!mame tu sedět normálně 7 hodin a je tu dusno na chcípnutí...stejně asik zdrhneme:)))juchůůůůůůůůůů...kurna ale kaboní se to tam neci zmoknout mam jen tííílkooo:(((
zítra sme měli jet do zoo (nesmát se) ale vlaky nak stavkujou nebo co tag dem na aquapark tag doufam že slunko bude pařííít!!!!!mno a do zoo jdeme we středu a doufám že tajki bude hezki a že zase půjdem do aquáče...lásenko plosím:)))
miláčku straaašně se mi stýská!!!!miluju těěě......
brigádku mám domluvenou tagže paráda:))nemůůůžu se dočkat.....
jinač sem četla že červen maj být horka ale jinač léto nic moc..jakože to wůůůbec!!!!!!:))

22.6.2008

22. června 2008 v 19:38 | lowes
čawkiii...
tag jag de život????jakože pátek byl nuda,fčera supl....poprvé v životě mě bavil fotbalbyla sem lásenkovi fandit na zápas..kuraaa mu to v tom dresu tag slušía pak bylo tajki moocko fajn.jako dycky což!?:)))
jinak sem neska konečně vyjela na kole...mno moje smrt:)))a byla sem na splavu v hodonkách a v bazenu u kamojdy.....byl hic jak prasee:))))hej na nohách mam puchyře jak cip,furt chodim jen v žabkách:))a furt ne a ne se opálitakorát sem si spálila rameno,toť vše...:((
mnoooo zítra je tu poslední školní týden co!?a¨korát nwm esli se mám těšit nebo ne...brigádku mám jasnou ale inač wubec nwm co bude....mám celkem depky.....
co wy???toš pochlubte se ni!???
už se pokusím sem šoupnout něco new no.....říkám POKUSÍM jo?:))
zatím papík,waše unavená LoWeS

17.6.2008

17. června 2008 v 20:54 | lowes
zdareeeckuura ten čas nějak letí to není možné.......před chvili sem vztavala a už zase du spat...:)))mam praxi tag vstavam brzo,na hovno:(((((lidii ja sem nemocná!!!!já trpím chorobnou žárlivostía nwm co s tím:((((poradteee!kurna prázky sou pomalu tu což!????brigádku mám jasnou jakože ale jinak se moc netěšim:((((mám z nich strach:((((((
hej můj malej brácha se pořád culí na mně!!heeečkonečně mi naši splodili nějákého rozumného sourozence:)))hej on je upe sluníčko hodné z něho nemůžu:))
jinak časko mně celkem serejakože koncem dneška se už sluníčko objevilo ale já ho ci fuuurt!!!a moooc......:))))))
jinak.... http://mucki.blog.cz mužete juknout a udělat mi tím radost....potřebuju komentyyyyyyy:))
jo hej!!neska sem na praxi šecko ničila!!!!no teda šecko ne ale zničila sem tácek drobného čajového pečiva-třených rohlíčků- a navíc to bylo na svatbu:((((mno jo no,sem šikulka:))sme to pekli znowa:)))to je tag jak mi něco takého svěříte do ruk a nedáte mi přené instrukce:))))))děkuju paní mistrová že ste tag chápavá:D:D

prázky

13. června 2008 v 11:02 | lowes |  anketky
hmmm tag prázky sou už za dveřmi:))co plánujete????budete mít brigoškuu?

13.6.2008

13. června 2008 v 11:01 | lowes
čawkijag se máte při pátku 13????jakože já upe supl páč mám narozeninky (děkuju těm co mi poslali gratulaci ale pač nemam credo nemužu odepsat)...mno ale šeci we škole straší tím že je pátek 13 a nesnáší ten den no..:))hej žiju upe drsně nic nestíhám ale f podstatě je to jedna velká nudu mooocko se těším až na zítřek:))
jinač furt dělám do new blogu tag tady na to kakám: http://mucki.blog.cz ale slibuju že šecinko doženu:)))
jo hej stáhla sem šecky známky tag nebude žádna 4:))..heh pro mě supl výsledek!!!a musím si koupit new plavkyyyyy a kalhotyyy a tričkaaaa...božeeeeejo a mam ty přihlášky do tanečních tag furt kukám po šatech a botách...ja ci šeckyyy
mno tag zatím papapa:-* waše loweskaaaaaaa..

10.6.2008

10. června 2008 v 20:48 | lowes
brej den:))))mno už asik spíše večír,což????
posledni dny sou fakt haldowní hlava už mi pomaloučku nestačí...:)a dnešni odpoledne bylo brutálni,vid,lásko!!?????muckmno jakože posledni dobou sem moc nepíšu páč zkouším makat na new blogu - http://mucki.blog.cz tag mužete písat i tam ale mocko toho etě není:)))dělám co můžu.....byla bych ráda kdybyste mi tam písli co vám tam chybí co byste tam chteli at ho skritizujete atd...dekuju:))))zatím pa,pac a pusu:)))
joooooooooo a stahla sem znamečky nebudu mit ani jednu 4:)))a z čejaku mam dokonce 1 a z technologie 2!:)))jooo a z těláku 3:D:D

9.6.2008

9. června 2008 v 9:18 | lowes
bre ranko
tag hačam we škole upe unavena s blbou naladou.......ja ci byt s miláčkem....kura včera byl upe na hovno den:(((miláčku sice sem ráda že sme spolu a za šecko co plo mě děláš,že jsi hodný a nelžeš ale takové věci mě plostě bolíted budu žárlit ete víc a ete více se budu obávat toho že tě ztratími když si za to asik mužu sama....MILUJU TĚ lásko,jak nejvíce umímradeji už budu mlčet a na nic se nebudu ptát...:((jsi moje všecinečko!!!!ale ted se zmenil hodne muj nazor na naš vztah...myslim že na nem budu muset mocko zapracovat....................

6.6.2008

6. června 2008 v 20:00 | lowes
čaukičlověk sem chvilec nepíše a už mě několik lidi bombarduje at to napravim:D:Dale tag jako potěší to:))njn nestíhám,mám toho mocko:-Psnad bude zitra sluníško jdeme na bašku:)))))hned jag budu mít time sem něco přihodím ju!?zatím pap

1.6.2008

1. června 2008 v 20:08 | lowes
a máme tu nowej měsíc:))letní měsíc:))končí školička:))za měsíc nám začnou prázky:))...akorát nwm esli se mám těšit nebo ne:/co wy??už máte pořádně nabitej prázdninowej program????jinak dnes slaví můj tatka a můj pes narozky tag šecko neja tajki je den děti tagže wám všem přeju vše nej..jakože dnes sem hlidala dvě děti-mý sourozence a myslela sem že je fakt přizabiju!!!!
....jinač fčera byla total boží sobota.lásko děkuju:))MILUJU TĚ!!!:-*