,,žijeme pro lásku"

Listopad 2007

25.11.2007

25. listopadu 2007 v 16:27 | lowes
nudáááááááááááááááááááááá...chčijééééééééééééééééé...jako venku chčijéééééééééééééééééé.....chce se mi spááááááááááááááát.......................je mi zimáááááááááááááááááááááááááááááá...chci klukááááááááááááááááááááááááááááá...dala bych si dýmkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...četla sem good vtip :-D :osm ruk a iq 60 co to je???? .....................................................................................................čtyři chlapi je čumí na fotbal:-D:-D....................................................................................................jooooooooooooooooooooo,málem bych zapoměla....je nudááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...............................chčijéééééééééééééééééé .
ne,srandááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá .tak papapapapapapapapapapapapapapapappapapa

oblááázešky

25. listopadu 2007 v 16:21 | lowes |  ***VáááÁáNoCE***

24.11.2007

24. listopadu 2007 v 18:37 | lowes
přesně za měsíc tu bude štědrej den...a venku je hnusně,prší,žáden sníh,doma nuda,.....fčera sem byla o5 f čajce s kámošema a byla upec prdel...zlatíška já vás tak zbožnuju.......inač sme na praxi dokola pekli linecké,kokosové a rohlíčky...mi z toho hrabe.....potom přeskočilo plno lidem kolem mě.......a to zrovna když já začínám mít goodovní náladu...neblbněte!!!!!!!!!!!!!
inač...zítra du do aquaparku a musím dopsat plno sešitů a ce se mi ninat a dala bych si dýmku a nemám nakupené dárky a...nwm co...tak zatím ciao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.11.2007

17. listopadu 2007 v 21:09 | lowes
taka ostuda!!!neska je svátek a já se to dozvím až z televizních zpráv...jůůůůjky.....
hej lidi fčera byl uplně mimo den....jako školu sem nějak přežila...a potom sme byli s kámošema domluveni že pudem do čajky....tag idu na bus...zastávku mám přímo naproti hospody,vyšel z ní chlap a začal chcát..přímo naproti mě!no fuj!bus mě doveze na vlakkterej má 10 minut zpoždění.zima jak prase,malem jim na to m ná dru přibyla socha:-D..přijedu...hned koulování...sednem do auta že pojedem do tý čajky...auto nejelo.tag se tam tajtrlíkovalo po celém frýdeckém nádraží..nakonec sme šly s kámojdou napřed...šly sme pěšky pak sme viděly bus tag sme hodily sprinta(ona porazila 3 baby)...jenže náš rezervovaný stůj v čajce byl už obsazený bo sme měla půl hodiny zpoždění..no ale nakonec se to ukecalo tagže jeden stůl se našel...ježe po půl hodině sem musela zas na vlak domů....
jenže cesty kluzké jak cip....sem šla pomalu a vlak mi ujel..tag sem šla stepovat půl hodkyy než pl o mě přijel tatulda..behem toho šel za mnou ožrala a hnusně se tlemil a pak mě balili jacysi třicátníci...a k tomu všude ty za,milované páry,,,,hororr.....
omlouvám s eza chyby....

...úvod...

11. listopadu 2007 v 16:51 ***VáááÁáNoCE***
ajoooj..nějak se blíží ty vánoce tag sem se rozhodla jim věnovat jednu celou rubriku..přecejen jsou to svátky klidu,míru,pohody a hlavně lásky!!!!tag snad se bude líbit a občas písnete nějákej ten koment na kritiku:-)

plo šecinky zamilovaný

11. listopadu 2007 v 16:43 | lowes |  deníček zraněnejch srdíček...ach,ta láska!!!
tááááágže...toto je pro šecinky ty,kteří jsou zalááááskovaní....
NESNÁŠÍM VÁS!!! :-D vydeptává mě,když vás vidím držet se za ruce,líbat se hladit,mazlit,zamilovaně se na sebe dívat a smát,když jdete kolem mě a jste na všechno dva zatímco já nemůžu mít nikoho...
ale jinak to šeckym weeeelmi přeju,protože není nic krásnějšího,než mít někoho ve svým srdíčku,být na všechno dva a vědět,že vždy je tu jeden pro druhého...jj,šecinko je to vo lásce.a den ode dne si uvědomuju víc,jak je láska nádherná...lidišky,milujte toho druhýho a nikdy si neubližujte.
LÁSKA 4EVER
.

10.11.2007

10. listopadu 2007 v 21:36
čauwes...
..pronuděná sobota plná depek se pomalu blíží k konci...ach jooooooooooooooooo!!!vánoce se blíží.nemám cash,všichno okolo mě sou zaláskovaní,jen já ne,..já ci lááááásku!už sem moc dlouho sama,na to sem si odvykla..a sere mě milion dalších věcí...jooo,ráno sem sem psalaupec boží zamilovanejdlouhej příběh a jebal mi net a on se smazal...nasere!!!!

novoroční francouzák

10. listopadu 2007 v 21:29 | lowes |  zamilované příběhy
je to konečně tu!nemohla jsem se dočkat!!!sylvestra jsme plánovali už hoooooodně dlouho...a stálo to za to!jsme na kámošově chatě a sešla se nás tu pěkná parta.plno kámošů,jídla,super hudba,navíc mám miláčka u sebe a všichni pořád blbneme.co víc si přát....
jenomže najednou přišel šok!byli jsme už značně rozjetí...v kuchyni jsem přistihla svého martina v nejlepším s mou nejlepší kamarádkou bellou.byla jsem úplně mimo.udělala jsem jim scénu a utekla ven.ostatní mě utěšovali.martin za mnou potom přišel a řekl:,,promin..už tě nemiluju"a odešel z5 za ní.
to mě už maximálně dorazilo.chodili jsme spolu 10 měsíců!proč!?jak dlouho to spolu táhli???byla jsem úplně doražená..chtěla jsem domů,ale neměla jsem se jak dostat.navíc furt dolízal ten slizký ondra,co se mě dokola snažil utěšovat...
no a přišla půlnoc....tři,dva,jedna,tééééééééééééééééď!!!!!wšichni si dali novoročního francouzáka.já se dívám na bellu a martina a brečím jak malá holka.na jejím místě jsem měla být já!
najednou i mi někdo vraziil francouzáka!!!ondra!!!...místo toho,abych ho odmítla,začala jsem ho zase líbat!umí to sqěle.a vlastně-není zas tag špatný...:-P

osobě,kerá mi ublížila (ubližuje) tag jako nikdo....

9. listopadu 2007 v 16:37 | lowes
myslím,že člověk,kterýmu toto píšu si to asik jen tak nepřečte...a spousta lidí z mýho okolí určitě ví o koho jde...
bohužel seš osoba mi hodně blízká a kdyby to šlo,tag od tebe hned táhnu plyč...mám tě svým způsobem ráda,to je jasný....ale jinak tě nenávidím...ubližuješ skoro denně..a nejen mi!otevři už oči!!!!všichni kvůli tobě trpí,jen ti to nikdo nedokáže říct...seš neskutečná mrcha...nedokážu popsat to co chci,co cítím...ale není to nic pěknýho..díky tobě ztrácím kámoše,nemůžu mít normální vztah,.na co mám v životě vzpomínat????samej hnus šecko...kdybych mohla tag ti do očí řeknu jaká seš pííííča a udělej mi co chceš!!!nesáším tě a nikdy ti nic nezapomenu!!!
vím,že na světě jsou lidi,kteří jsou na tom podstatně hůř,ale i tag mě srážíš pěkně k zemi....ale už dlouho nevydržím tu buzeraci a všechen ten posměch!!!přísahám že jednou tě ze svýho života odepíšu......NESNÁŠÍM TĚ!!!

7.11.2007

7. listopadu 2007 v 16:51 | lowes
čááááááááááááááááááááááááu..!!!
tag sem zde!!!
dříf sem nestihla....sme byli o víkendu na tý chatě ...halda jak cíííííp:-Dbylo super..kalilo se,chlastalo,...:-)ale byla sem střízlivá:-)a spala sem o5 na zemi:-)
nejlepší byl druhej den,jak sme kámoše přejeli traktorem!!!:-D....ale jako moh si za to sám,nikdo mu neříkál at pod něj padá:-Dnaštěstípřežil..skoro nic mu není:-)
wojtová chata 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2.11.2007

2. listopadu 2007 v 10:53 | lowes
ajooooj..je tu new měsíc,nějak nestíhám.......šecinko při starým,zítra jedu ke kámošovi na chatu tag se moooooooooocky těším..pak písnu..........zatím paaaaaaaaaaaaaapeeeeeeeeeeec!!!