,,žijeme pro lásku"

6kapitola -nový start

6. července 2007 v 17:07 | lowes |  KNIHA..live,love a drogy..TIP!
akce skončila,když došly drogy,hulení a chlast.odešli a já musela dát celý dům do pořádku.byla to makačka,ale máma naštěstí nic nepoznala a když se v sobotu vrátila,tak mě pochválila.
v neděli večer jsem si sbalila pár věcí a oknem odešla.prvně za markem,měli jsme domluvené tajné rande..potřebovala jsem s ním mluvit..,,ahoj lásko!konečně se zase vidíme.co akce?super že?"smál se . ,,skvělá!" ,,jsi naštvaná?" ,,vůbec ne..jen jsem ti přišla oznámit,že je konec!" ,,c..co??????????" ,,konec!!!" ,,ale proč?" ,,prostě proto..za to co se stalo!oni mě ponižovali,znásilnovali a ty ses s nimi smál,vůbec ti nevadilo,že trpím!hajzle!" ,,promin!já..bylo to těma drogama..mrzí mě to..já tě miluju!" ,,nešahej na mě!já tebe totiž ne!a nikdy sem tě ani nemilovala!dej mi už pokoj!čau"utekla jsem do tmy.
když se začalo rozednívat,byla jsem už dávno pár set kilometrů od domova.nevěděla jsem najednou,co dělat..došla jsem k mostu.skočím!!!!stále jsem hleděla dolů a uvažovala,jestli to mám udělat.
,,hééj,kotě,pojd' k nám!"ozvalo se za mnou.pod mostem u řeky seděli dva kluci.šla jsem k nim.ten,co mě volal se jmenovat daniel,ten druhý lukáš.luk odešel,že něco musí zařídit.
,,co ty tu?"usmál se na mě dan a podal mi jointa. ,,utekla sem z domu.už se to tam nedalo vydržet." ,,jakto?" ,,já nevím..bylo mi to malý..hledám něco a pořád nevím co!" ,,jo to znám." ,,a co ty?" ,,nikdy sem nebyl svatej ale v prváku sem začal jet na drogách...vyhodili mě..moh sem bejt v třetáku." ,máš osmnáct?" ,,jo a ty?" ,,šesnáct.." ,,waw..no,abych ti pravdu řek,....taky plánuju útěk.jen není s kým.celá naše parta je odtud,ale nikdo nechce vypadnout." se zájmem na něj hledím.zamilovala jsem se na první pohled. ,,uteč semnou!"řekla jsem chtivě.podíval se na mě a pak jsme se začali líbat. ,,jdeme!!!"chytl mě za ruku a šli jsme.pořád jsme jen jezdili vlaky dál a dál,nemluvili jsme,jen byli stále v objetí..
nakonec jsme zakotvili na moravě v jednom větším městě.prvně jsme spávali po lavičkách a tak,ale po týdnu si našel práci číšníka a dokonce podnájem.já začala dělat v trafice.peněz jsme neměli moc.zaplatili jsme vždy podnájem,koupili jídlo a za zbytek hulení.nechodili jsme nikam,protože bysme hned zase spadli k tvrdším drogám.byli jsme oba bezhlavě zamilovaní,nemohli bez sebe žít...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama