,,žijeme pro lásku"

JaK HOlkY bERoU rOZchODy

15. června 2007 v 16:25 | lowes |  girlworld:))
určitě to nejde říct jednotně,protože každá máme jinou povahu,jinýho kluka a rozcházíme se z jiných důvodů...tagže si to zkusíme rozdělit aspon do pár základních skupinek:
1.)OPTIMISTKY
hmm..tydle holky maj fakt výhody!!normálně veselé holky,které zachytit s depkou nebo špatnou náladou je téměř nemožné!!!a maj výhody i v tomto...v rozchodech.jasně,vezme je to,často se i vypláčou,nicméně stojí pevně na nohou a dokážou jít dál!!!věříosudu a nechávají vše na něm.umí se totiž bavit i jinak,tagže nesmutní jen kvůli nějákého "blbečka".navíc maj vše dobře promyšlené..
2.)PESIMISTKY
ooooops..pravej opak pesimistek!!rozchod je dokáže dostat okamžitě až na samotný dno.neuměj normálně žít a vnímat,potřebují někoho,komu se mohou vylakat na rameno,mívají nejčernější a pesimistické myšlenky.často je to upe přejde,až když najdou novou lásku a mají zase podporu.
3.)REALISTKY
tag tj průměr!!rozchod je tajki umí pěkně složit,ale co nejrychleji se z toho vyhrabou a potom přetrvá jen zlost a ony bojují. s realitou.někdy jim rozchod dodá energii.
4.)ŠUMAVKY (BESTIE)
jsou to ty,ktweré to nezlomí,jen si co nejrychleji najdou náhradu.i když toho "nového" třebe vůvec nemilují.prostě takové d*vky.fuj,od těch raději honem ruce pryč!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | 21. dubna 2009 v 19:44 | Reagovat

Jsem pesimistka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama