,,žijeme pro lásku"

Červen 2007

DNeŠnÍ SVěT

17. června 2007 v 19:15 | lowes |  ,,jak já to vidím"
dnešní doba je podle hodně lidí,především starších generací,hnusná....já osobně nejsem s mnoha věcmi spokojená,nicméně to neovlivním,i tak jsem se do tohodle období narodila a musím říct,že se mi to fakt líbí.sice jsou na sebe lidi často dost hnusný,ale...mám svejch pár lidiček a tak mi to vyhovuje.máme možnost kdekoliv cestovat,nejsme omezení jako dříve,je klásná moda a každej si příjde na své,supr music,možnost vzdělávat se kdykoliv,plno aktivit (pokud máme na vše finance),všechno je oproti dřívšjším dobám snadší,díky moderním prostředkům,tag co víc si přát!!!???jasně-je i plno negativů,ale proč se jimi zabejvat?mno..možná jo,ale jen pokud je ovlivníme,hm!!!???
...tag tag to vidím já...


TIP-svatební šaty-obrázky

17. června 2007 v 17:49 | lowes |  SvatbY

PrVNí dOPoRuČeNKa

17. června 2007 v 17:30 | lowes |  PLoUžáČKy-doporučuji
my heart will go on (celine dion)
christmast in my hart (sarah connor)
vzpomínky (holki)
klishé (support lesbiens)
everytime (britney spears)
wind of change (scorpions)
hotel california (the eagles)
vrchlabí (chinaski)
great (madonna)
nikdy to nevzdám (janek ledecký)
bad day (daniel powter)
dear diary (pink)
sen (barbora hasczakova)
kde jsi ty (tomáš savka)
love to by love by you (marc terenzi)
DOPORUČUJU:stahuj na:www.mp3stahuj.nadruhou.cz

17.6.2007

17. června 2007 v 17:03 | lowes
šecinko na světě je klásnoučké!!!a občas i zdání klame!!!pokud člověk není sám,tag má důvod žít!!!jéééééééééééééééééé...náádhernej weekend...klásné časko..co fíc si přát????JÁ JSEM HAPPY!!!!sem št'astná!mimo!nadšená!sem prostě..zamilovaná!!!


ZTrAcENá LáSKa

16. června 2007 v 12:57 | lowes |  deprese a smrt
oou...myslím si,že v životě se každý minimálně jednou setká s touhle situací.je jen na nás,jak se s tím vypořádáme!nicméně to zkusím vzít tak nějak všeobecně...
toto prostě nejde jen tak přejít,pokračovat normálně v životě!!!protože někdo nám hodně blízký a důležitý vpodstatě odešel,jenomže zapoměl se vyrvat z našeho srdce!!!a my sami to asi určitě jen tak nedokážeme.někoho to bolí víc než jiného..ale bolí!hlavně je nejdůležitější se co nejdříve sebrat.deprese-jen ten,kdo to zná,ví,o čem se mluví.pokud jde o tu z lásky-člověk hledá ,v čem udělal chybu,pláče,nemá chut' žít a říká si,že dále už prostě nemůže.protějškům většinou nevěří a má strach pouštět se do nového vztahu.někdy to ani nejde..zůstane to v nás něgdy dost dlouho,v někom dokonce napořád...
můj názor:,,já osobně s tím mám nemalé zkušenosti.at' je to v lásce nebo něčem jiném.depka mi není vůbec cizí slovo.naštěstí,když jsem si říkala,že už to nezvládnu,že sem na dně,hledala sem samu sebe,nechápala život....objevil se NĚKDO,díky komu se ukázalo vše tak,jak to prostě je.!!plno problému a všeho,kvůli čemu jsem mívala depky je tu sice pořád,jenomže mě z toho láska vytahuje.díky ní vše řeším z upe jiné stránky.ALE..horší to je,dyž kiksne i ta láska,která vás drží nad vodou!já si ji chci udržet,protože to je můj klíč ke všemu.z deprese se neumím dostat na povel.musí to přijít samo......já si prostě neumím pomoc!

16.6.2007

16. června 2007 v 12:20 | lowes
už vím,že city sou fakt hrozně křehký,a i když si myslíš,že něco pevně držíš,tag o to během vteřiny můžeš přijít.všichni chybujeme,ale dějí se i nepochopitelné věci.aspon' já to tag cítím...konečně jsem měla štěstí,který bylo (a zatím etě je)jen a jen moje.šíleně moc si ho cením.i když dycky není vše oki,tak ....já tě hrozně moc miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zátiší

15. června 2007 v 17:29 | lowes

dlaší srdíčka

15. června 2007 v 17:23 | lowes |  love obrááázkyy...:-*
ł" alt="]ł" class="center"]

obláázečky

15. června 2007 v 17:17 | lowes |  zamilované dopisy

PiERcIng-obrázky

15. června 2007 v 17:13 | lowes

TeTovÁní-obrázky

15. června 2007 v 17:11 | lowes |  ekŠn * cool * In *
..myslím,že k tomu není slov...

ZLoMeNÉ sRDcE

15. června 2007 v 17:02 | lowes |  zamilované příběhy
ahoj!!!jmenuju se karolína a chtěla bych se svěřit se svým příběhem...s martinem jsem se seznámila na diskotéce,kde jsem byla s kamarádkama oslavovat své 15 narozeniny.měly jsme s sebou i naše kluky.můj se jmenoval mirek a byl o 3 dny mladší......ale celkem jsme spolu nebyli.my trsaly a kluci chlastali.začal mě nabalovat jeden fakt sladkej týpek,daniel.hooooodně jsme spolu začali flirtovat.potom jsme se šli projít ven.začali jsme se líbat a on se mě zeptal,jestli s ním nechci chodit.já,že ano.potom mě odprovodil domů.hned další den jsem dala mirkovi kopačky.byl z toho úplně vedle,ale mi to bylo celkem jedno.měla jsem danečka..
první týden byl nádherný.holky mi nadávaly,že je úplně odepisuju a taky mi nadávaly za mirka.prý jsem blbá a todle dlouho nevydrží..ale já měla svou hlavu a říkala si,že jsou to pipiny..po 2 týdnech jsem prožila své poprvé....:o))nepopsatelně nádherné.ale pak se najednou změnil.byl protivný a..nakonec jsem ho viděla s jinou.
byl to pro mě konec světa.kamarádkám jsem se nechtěla svěřovat,protože jsem nechtěla uznat,že měly pravdu.po 2 měsících jsem ho konečně vybojovala z5 pro sebe a divím se,že jsem se štěstím nevznesla.jenže se to opakovalo.načapala sem ho s jinou...
zhroutil se mi svět.neměla jsem nikoho.odepsala jsem je kvůli blbečka.naštěstí se ke mně přidali zpátky přátelé a dokonce mě i podrželi!!!novou lásku jsem sice ani po roce nenašla,za to mám kamarády,na které nedám dopustit.

KLuCi aHOlKy

15. června 2007 v 16:39 | lowes |  boyworld...:))
waw!!!určo hodně zajmavé téma..aspon' pro holky!!!nevím,jak přesně začím,ale zkusím to chytit na nějákém konci a začít pěkně od začátku..oou!..hih..:o))
jak už je odjakživa dáno.každej máme jinou powahu.a i mezi holkama a klukama je pěknej rozdíl...nicméně přes to všechno se dohroady dokážou dát všechny pohlaví a charaktery.někdy nám nějáký pár připadá absurdně nepochopitelný,nicméně to tag prostě je.někomu sedne protiklad,jinému podobnější typ.ale woo tom to je!!!
kluk "frajírek" většinou nehledá lásku.v prvním případě mu jde o to,jag holka vyypadá.zmalovan,dokonalá postava..jenže málokterej ji opravdu miluje.ale myslím si,že jakmile se tendle týpek poprvé fakticky zabouchne,tag se celej změní!i kdyby to měla bejt ..ošklivka.
spousta kluků umí ohodnotit holčičí powahu.my si sice říkáme,že takoví nejsou,nebo,že jen minimum,ale není to tím,že většiou taky prvně hodnotíme vzhled a podle toho i celou jeho povahu..přestožr ho neznáme???takovej kluk nemusí bejt zrovna pohádkovej princ.tag se jim nebranme!!!!!!!!!!!!!!!§
ve spoustě vztazíh se s klukama hádáme a dáváme jim to zavinu:"kámoši,pivo,fotbal,.." jenže jim na nás také může něco vadit!!nejsme stejní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JaK HOlkY bERoU rOZchODy

15. června 2007 v 16:25 | lowes |  girlworld:))
určitě to nejde říct jednotně,protože každá máme jinou povahu,jinýho kluka a rozcházíme se z jiných důvodů...tagže si to zkusíme rozdělit aspon do pár základních skupinek:
1.)OPTIMISTKY
hmm..tydle holky maj fakt výhody!!normálně veselé holky,které zachytit s depkou nebo špatnou náladou je téměř nemožné!!!a maj výhody i v tomto...v rozchodech.jasně,vezme je to,často se i vypláčou,nicméně stojí pevně na nohou a dokážou jít dál!!!věříosudu a nechávají vše na něm.umí se totiž bavit i jinak,tagže nesmutní jen kvůli nějákého "blbečka".navíc maj vše dobře promyšlené..
2.)PESIMISTKY
ooooops..pravej opak pesimistek!!rozchod je dokáže dostat okamžitě až na samotný dno.neuměj normálně žít a vnímat,potřebují někoho,komu se mohou vylakat na rameno,mívají nejčernější a pesimistické myšlenky.často je to upe přejde,až když najdou novou lásku a mají zase podporu.
3.)REALISTKY
tag tj průměr!!rozchod je tajki umí pěkně složit,ale co nejrychleji se z toho vyhrabou a potom přetrvá jen zlost a ony bojují. s realitou.někdy jim rozchod dodá energii.
4.)ŠUMAVKY (BESTIE)
jsou to ty,ktweré to nezlomí,jen si co nejrychleji najdou náhradu.i když toho "nového" třebe vůvec nemilují.prostě takové d*vky.fuj,od těch raději honem ruce pryč!!!

v ZoUFaLStVí

14. června 2007 v 18:53 | lowes |  originální vyznání lásky
V ZOUFALSTVÍ
S Vaškem jsem chodila půl roku.později nám to začalo skřípat,ale milovala jsem ho pořád stejně.jednou jsem mu udělala o5 scénu,pochopilně kvůli blbosti,jak to f poslední době bejvávalo......jenomže on tenkrát prasknul!!!ječeli jsme na sebe v hysterickém záchvatu,vyčítali si úplně všechno.nakonec se sebral a odešel.
nejprve jsem to dva dny vůbec neřešila,ale potom se mi začalo stýskat.týden jsem ho hledala,ale pořád něco měl.nakonec jsem si s ním vybojovala schůzku a omlouvala se,usmiřovala....jenže on se mě zeptal,jestli to ještě má vůbec cenu!!!??,,samozdřejmě",řekla jsem.... ,,ale já si nejsem jistý,potřebuju čas!"řekl. ,,už mě nemiluješ?vašku všechno bude jiné,slibuju!" ,,verčo,myslím,že bude nejlepší dát si na čas pohov.oba si ujasníme city a myšlenky!" ,,já ale mám jasno!" ,,jo?to seš dobrá!já totiž ne.promin,už musím,ozvu se.!" ,,miluju tě!!!" ,,pa"zahleděl se mi zaskočeně do očí a šel.dostala jsem neskutečný záchvat pláče.
měla jsem hroznou depresi,ale po týdnu mě z toho konečně dostala kamarádka.začaly jsme pařit a podnikat různé věci.jednou mě tereza seznámila se svým bratrancem.jedno odpoledne jsem ho vedla k terce do práce.byl milý...potkali jsme vaška.jen mě pozdravil,ale vypadal dost překvapeně.srdce mi bušilo jako na začátku.
ještě ten večer,zrovna jsem usínala mi přišla sms.od vaška:KOUKNI SE Z OKNA.vyklonila jsem se..stál tam s červenou růží:,,promin'....byl jsem blb!všechno mi došlo,když jsem tě dneska viděl s ním..promin.miluju tě.odpust' mi,pokud můžeš!"
rozbrečela jsem se a vyběhla ven.padli jsme si kolem krku,oba plakali....ale přesto to byla nejkrásnější chvíle v mém životě.od té doby je vše opravdu jinak,dokonce je náš vztah silnější..mám nejsenzačnějšího kluka pod sluncem!!!!

14.6.2007

14. června 2007 v 18:35 | lowes
hmm..tag sem zase o rok starší..ale je to klásnoučkéé!!!!sice problémy okolo mně jsou pořád,ale jinak jsem megafest zamilovná a díky tomu upe lítám a vše řeším upe jinač než by tomu bylo dříve.prázky se blíží..jupíííííííí!!!a budu mít brigádku,tagže žádná nuda ani lenošení:o)mějte se luxusně a heslo:láska má zelenou!!!

víte komu

8. června 2007 v 9:25 | lowes |  vzkazy
celá ta situace mě mrzí..spousta z vás do toho vůbec neměla co zasahovat!!ale už sem se z toho vzpamatovala a mám jasno.snad najdete lepší kamarádku,než sem byla já.ale jedno vím určitě:SVÝHO CÍLE A HL.ŠTĚSTÍČKA SE NEVZDÁM.nechtěla sem,aby to tak skončilo,ale sry..takto sem nezačla já celou situaci řešit!!!!

miláčkowi...

8. června 2007 v 9:19 | lowes |  vzkazy
sluníčko,hrozně moc ti chci poděkovat za šecinko,co se stalo.jen díky tobě jsem přestala hledat sama sebe a ujasnila sem si,co chci.taky konečně díky tobě vím,co je to láska.jsem poprvé opravdově zamilovaná a ty mi to děláš hrozně moc krásné.a jsem odhodlána jít s tebou přes všechny překážky,protože dokud budeme spolu,tak věřím,že to zvládneme.děkuji ti moc.miluji tě....