,,žijeme pro lásku"

Květen 2007

úvod

25. května 2007 v 9:24 | lowes |  deprese a smrt
pokud si něgdo myslí,že tato rubrika na blogu o lásce nemá co dělat,tag je to pěkná blbost!!!protože na co myslej nebo (ještě hůř) co lidi z lásky dělaj????hmm..???určitě se neradujou a neslaví to.tagže se tady na to chci zamířit ve všemožnejch směrech a doufám,že se bude líbit...

25.5.2007

25. května 2007 v 9:09 | lowes
čauki :o(
další pič..pitomý den!!!šechno se s*re.samá smůla.všichno okolo jsou celkem f pohodě (neříkám,že oni nemaj problémy),a já tu sedím a haldí se to na mě ze všech stran!!!a nejsem zamilovaná (aspon neska ne-e).a nic se mi nechce.všichni oka kámoši něco maj a sou happy a já se nemůžu dostat do nálady,navíc další fakt good lidičky mi odjeli na výlety...
nejraději bych si ted' lehla do postele a vylezla až za moooooc dlouho!!!mno..aspon',že dneska svítí sluníčko a já můžu bejt letně oblečená.a kdybyste mě náhodou někdo chtěli potěšit,tak mám skromné přání:BAZÉN.
ach joo...tag se
šecinci mějte mnohem klásněji než já.štěstíčku zdar!!!!!

24.5.2007

24. května 2007 v 11:29 | lowes
ooooooooooopsky...fakt mazec období!!!po klidu ani vidu,ani slechu!!!v mém okolí se pořád něco odehrává a já mám posit,že můj krk za chvílí neudrží mou přeplněnou hlavu!!!a jestli to takhle šecinko pude dál,tak si o5 zavařím na megaprůůůůůser...(teda-pokud už sem si nezavařila,což je pravděpodobnější).asi to moc nezvládám,nwm co řešit dříve a vždy,dyž si myslím,že sem správně rozhodnutá,tak z toho vyleze,že sem udělala totální prkotinu.navíc mi neide kompík,tagže tu nemůžu písnout to hafo věcí,které tu ci dát.
ale dyž pominu problémy,tag mi snad aspon klapne brigáda (a tj. pozitivní zpráva) a budu mít pár new věciček a navíc-kámoši furt něco plánujou,tag snad už nebude taka nuda.fčil měl kámoš patnáctiny a musím říct,že fakt sqělá kalbička......a dokonalí lidé!!!
njn,pořád mám (i přes to všechno) pocit,že lítám.jako bych byla zamilovaná,přitom....láska mě ted' nějak obchází a když už,tak to není oboustranné (aspon z mé strany....oou!!!!!!!).přesto je to šíleně moc krásnoučká věc a cit!!!!
-a umřel mi pejsek =,o( .skočil pod auto a ten inteligent řidičovský neměl ani to srdce zastavit...bych ho kopla do zadku!!!
jinač se mnohem víc a rychleji krátí školní (poslední) roček a nějak se f tomto slunném počasíčku nudím......
njn,úča už nás honí,tagže musím farnout.....čeká nás třídní,musím si něco narvat do uší,protože bude zase ječet kvůli každé prkotině,hysterka!!!!!:))))a slibujinkám,že se pokusím sem co nejdříve dodat plno věciček a šecko vynahradit!!!!!!!!!!
klásnoučké dny........
...asik sem zamilovaná...

10.5.2007

10. května 2007 v 11:25 | lowes
celkem klídeček den..luxus.v poslední době toho klidu moc nemám,protože se stále něco děje.ale můžu konečně říct,že jsem št'astná (klepu)!!!a vážím si toho.spokojenost je něco suprového,tak si to ještě chvilku užívám.přeju štěstíčko upe všem lidem na světě....život je krásnej...............:o))

TITANIC

10. května 2007 v 11:21 | lowes |  zamilované filmečky..:,o))
je asi opravdu málo lidí,kteří by neznali tento zamilovaný příběh.jde o největší lodní kalamitu..chtěli postavit silnou lod',největší a také nejluxusnější.stavěla se několik let,byla pro všechny tři vrstvy lidí..
a potom,v dubnu,se konala její první (a také poslední) plavba po severním oceánu do ameriky.mezi nejbohatšími cestovala i jistá Rose se svým snoubencem Callem,v nejnižší )nejchudší) třídě zase Jack Dawson,který i se svým přítelem vyhrál náhodou lístky na Titanic v kartách těsně před odplutím.
Rose nudil její život,pořád stejná smetánka,stejné řeči i lidé...jednou už to nevydržela a rozhodla se skočit z lodi.tenkrát jí to rozmluvil právě Jack,který ji tím zachránil před smrtí.Call ho za to pozval další den na večeři k nim,do nejvyšší třídy.jedna dáma mu půjčila oblečení...Rose navíc další den Jacka vyhledala a ještě jednou mu chtěla poděkovat za zachránu.celkem dlouho si povídali a Rose si všimla Jackových kreseb.moc je jí líbily.kreslil lidi,akty..
Rose i její milenec Call se ošklivě pohádali.začala prožívat románek plný zvratů právě s Jackem.líbil se jí jeho svět.žádná nuda,pořád se něco dělo a on byl vyjímečný!!!kapitán lodi se rozhodnul,že chce být se svou lodí na titulních stránkách novin a také,že by mohli doplout už mnohem dříve,potom rozhodnul,že pojedou plnou parou vpřed!!!
jednu noc se Rose nechala Jackem namalovat.na sobě měla několikakarátový náhrdelník,který dostala k zásnubám od Calla.uložila portrét i s náhrdelníkem a provokativním vzkazem do trezoru svého (stále ještě) snoubence Calla.
tu noc lod' narazila do ledovce a vše se rázem změnilo.bylo jasné,že lod' půjde ke dnu.nastala panika a zachranování,záchranné čluny stačily jen pro polovinu cestujících a navíc je pouštěli poloprázdné.osudy všech se divně skloubily k smrti.i mezi milostným trojúhelníkem Rose,Jackem a Callem sae stalo plno drsných situací.Nicméně Rose se rozhodla být celou dobu se svou láskou,at' se děje cokoliv!nakonec ji zachránil,nicméně love story nekončí happy endem...Jack umrzl ve vodě.Rose byla zachráněně.Sice se později vdala,měla rodinu,ale na Jacka nikdy nezapomněla...
HESLO NEJVĚTŠÍ LÁSKY NA TITANICU JACKA A ROSE:,,když skočíš,já taky..!!!"

vŠEm KaMArÁdŮm...

10. května 2007 v 10:40 | lowes |  vzkazy
tak ještě 6 týdnů a je po všem....celej dosavadní život se mi nám od začátků změní!!!na jednu stránku je to super-supr příležitos načít upe od začátku,new život,ale na tu druhou...mám zapomenout to,co bylo tolik let doposud???proč jsem hledala best kamarády,srandu a ekšn zážitky,dyž to během jednoho dne všecinko ztratím???????????????pokusím se žít úplně jinak než doted'.na některé z vás ráda zapomenu (pokud se mi to podaří),ale některé z vás do smrti ze srdíčka nevymažu,i kdybych vás dnes měla vidět naposled.budete mi chybět.jsem št'astná,že vás znám.všem bych přála takové kamarády,jako jste vy,bez vás bych se neobešla!!!

k PrvNíMu KvěTnU :,o((

10. května 2007 v 10:33 | lowes |  vzkazy
ti,kterých se tento vzkach týká,to moc dobře ví.....
hrozně moc mě mrzí,co jsem udělala a jak jsem ublížila.myslela jsem ,že si něco udělám.naučila jsem si ještě mnohem víc vážit přátel.děkuju,že jste mi odpustili.sice to nesmažeme,i když bysme pro to udělala všemožné,ale dost jsem se z toho poučila!!!děkuju,děkuju,děkuju,...ne každý by byl schopný odpustit,jste jedineční,prostě opravdoví přátelé!!!!!!!mám vás ráda.

..ZraDa..

10. května 2007 v 10:25 | lowes |  úvahy o životě (různé situace)
Teprve po mé pslední zkušenosti si uvědomuju co všechno obnáší slovo ZRADA.je stejné jako ostatní slova,úplně obyčejné,ale přesto je jiné.myslím,že v sobě nese hl.hodně bolesti a vůbec všech škaredých citů,které nás provázejí životem.a navíc má zrada dvě stránky.....
když vás někdo zradí,docela dost to ublíží a celkem hooooooodně dost dlouho trvá,než se člověk postaví na nohy,vzpamatuje se z té rány a začne zase žít normální život (někd ymu to vše úplně změní)..
ale teprve ted jsem poznala,jaké to je, když zrada příjde z tvojí strany..stačí jeden jediný krok vedle a můžeš tím ublížit i několika lidem najednou!!ani nejde popsat,jaké pocity člověk při tomhle objeví.je to tvoje vina,všichni ti to dají očividně najevo a i kdybys dělal cokoliv,tak tu ránu a bolest na jejich srdíčkách nezalepíš..zůstane tam!!!a nepomůžou ani omluvy a slova typu:,,Moc mě to mrzí"..to nejde...
neuděláš s tím VŮBEC nic..je to hrozné,vědět,že kvůli vám trpí plno lidí,můžeš za to ,ale nemůžeš to napravit...je jen na nich co udělají.člověk má v tu chvíli chut něco si udělat...musíme si to ujasnit a dát těm lidem najevo,jak nás to mrzí a uvědomujeme si svou chybu.ale nemůžeme je do ničeho nutit,protože je konečné rozhodnutí jen na nich.................................................................................

pOlibKY zAM. PáRů

5. května 2007 v 19:20 | lowes |  romantikaaaa..:,o(

zLOmenÝ SRdíČkoo

5. května 2007 v 19:04 | lowes |  zamilované příběhy
čaute,jmenuju se katka a chci se s vámi podělit o svůj příběh....
chodila jsem s romanem asi půl roku,ale po 4 měsících už to nebylo tak krásné jako dříve.a tyky jsme se začali čím dál více hádat.jeden náš rozpor dopadl tak,že romča se vyspal s jednou mou nepřítelkyní.pochopitelně se mi to doneslo a on ani netajil.nicméně nás to dalo dohromady.tenkrát jsme si oba pobrečeli...vše se zdálo oki,jenomže po 5 měsících jsem ho načapala s jinou.tenkrát mi řekl,že to spolu táhnou 4 měsíce,že si přece nemyslím,že by semnou byl tak happy a že je semnou jen proto,že ona má také kluka-na prachy...všedchno mi zlomil.především srdce..nevěděla jsem co dál a pořád jsem myslela na smrt.začala jsem dokonce kouřit,pít a hulit trávu.
Jednou mě kamarádka požádala,jestli bych za ní nezaskočila na rande naslepo,protože ten den měla dvě a nestihla by to.co bych pro kamarádku neudělala,že?stejně jsem neněla co dělat!na předem smluveném místě stál opravdu cizí kluk.a né ledajaký....postava modela,snědá pletˇ,nagelované vlasy,bílá košile,rifle a v ruce růže.........prostě princ z pohádky!!!pomyslela jsem si,že Lenča má fakt pech a hl.štěstí!!!Jmenoval se lukáš.přestože měl takovouhle image,nebyl to žáden frajírek,docela skvěle se s ním povídalo.potom jsme se rozloučili a on si domluvil rande s Lenkou...
Asi po týdnu mi zapípala smska.:POKUD MAS ZAJEM TAK SE SEJDEME TAM KDE POPRVE...TVUJ LUKAS. prvně jsem nevěděla,co se děje,ale srdíčko mi tak moc zabušilo,že jsem mu odepsala kdy a kde.....večer jsme se sešli a dokonce se políbili.točil se semnou celý svět!!!na rande s lenkou prý mluvili skoro jen o mě..a tak byla láska jako trám.jsme spolu 4 měsíce a prožívám nejúžasnější období v životě.nedávno se mi ozval roman,jestli se s ním nechci dát dohromady.pořád to mě kutil,ale lukášek mu dal jasně najevo komu ted patřím!!!držte mi palečky a hl:láska si vás najde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))